Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mit tennétek a helyemben?...

Mit tennétek a helyemben? Tudom, hogy elég abszurd, én sem hinném el, de azért na.

Figyelt kérdés

Lényeg, ami lényeg, volt ma egy konfliktusom, olyan dolog miatt, amit én is alig hittem el, amikor ott voltam. Nem várom el, hogy ne nézzetek trollnak, de azért megpróbálom.

Kutyát sétáltatok, egy közeli szántóföld parcellái között, ahogy szoktam. A környéken mindenki tudja, hogy ott él a szántóföld mellett egy hajléktalan, eddig még nem volt baj vele (legalábbis nekem). Ugye el van engedve a kutya, én biciklivel megyek, mert lényegében a semmi közepén vagyunk, de a bokor által eltakart kanyar mögül felbukkan a hajléktalan. Én szólok a kutyának, hogy maradjon, hogy pórázra tegyem, erre ő mondja, hogy hagyjam, látszik rajta, hogy nem bánt.


Oké, valahogy szóba elegyedtünk, beszéltünk a kutyákról, macskákról, a helyről, az idejáró emberekről, kit ismerek, kit nem ismerek. Kikötöttünk ott, hogy egyszer csak megkérdez a globális felmelegedésről, hogy mit gondolok róla. Mondom neki, hogy úgy tudom, azt jósolják, hogy 2 fokot fog emelkedni az átlaghőmérséklet 2050 - ig. Erre elkezd monologizálni, a lényeg az volt, hogy ezt a zsidók hazudják nekem. Utána kilyukadtunk oda, hogy én kék szemű, fehér ember vagyok, úgyhogy jobb ha vigyázok, mert engem is el akarnak majd nyomni :D és hogy jönnek a feketék Magyarországra. Meghogy menjek most vele, mert ő megmutatja, hogy mennyi fekete van a városban. Azt mondja fogadjunk. Tíz fekvőben, de már 'kezdhetem is lenyomni'. Mondom neki, hogy nem megyek, mert kutyát sétáltatok, azt is mondtam, hogy a feketék nagy része Magyarországon turista, vagy tanulni jár ide (egyetemista vagyok, én eddig csak az egyetemen találkoztam nagy számú feketével, utcán csak hébe - hóba). Mondta, hogy ezek gyűlölik a fajtámat, én megkrérdeztem, hogy ezt mire alapozza? A válasz az volt, hogy ez a Sorosg€c; műve. Látta, hogy szkeptikus vagyok és elkezdett bedurvulni. Hogy az én fejem tele van tömve a zsidók által és ő ezt mondja nekem, de én mekkora egy hülye vagyok. Ekkor kicsit felment bennem a pumpa és mondtam neki, hogy igen, hülye vagyok, hogy szóba elegyedtem egy bolondal az első sorban. Erre megragadja a kabátom én válaszul megfogom a táskája övét. Mondja, hogy engedjem el, mondom neki, ha ő is az enyémet. Oké elengedjük egymást, aztán meg elkezdi, hogy ne tegezzem, én irónikusan mondom neki, hogy hívjam nagyságosnak, vagy mi? Tudom, hogy ezt nem kellett volna, de eléggé felidegesített, hogy megpróbált fizikailag fellépni. Megfordul elindul. Én felülök a biciklire, mondom a kutyának, hogy jöjjön. Ekkor visszaszól, hogy te se jössz már erre mégegyszer. Visszaszóltam neki, erre elkezd futni felém. Tudtam, hogy biciklin ülve nem tudom megvédeni magam, főleg mivel addigra háttal voltam neki, de már csak pár méterre volt, úgyhogy eltekertem.


Itt lakok a közelben, a szántóföldtől nem messze és egyrészt nem szeretnék a saját otthonomnál a hátam mögé figyelni, mert esetleg kideríti hol lakom, másrészt ami fontosabb, nem szeretném, hogy a családom valahogy veszélybe kerüljön emiatt, de nem is akarok lemondani arról, hogy arra sétáltassam a kutyát, mert egészen kiskorom óta járok arra. Mindezt egy őrült miatt, aki kinézett engem, mert nem voltam fogékony a hülyeségeire. Ugyanakkor rendőrt sem szeretnék hívni emiatt, mert úgysem csinálnak semmit, legfeljebb mégjobban berág rám. Ha nem az otthonom közelében történik mindez, akkor keményebben léptem volna fel, de így féltem, hogy mi lesz, ha kideríti kik a családtagjaim. Mit kéne tennem?



2020. jan. 26. 15:43
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
45%
Rendőr majd intézi.
2020. jan. 26. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
85%
#1! Ezt te sem gondolod komolyan!
2020. jan. 26. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
18%
Hajlok rá, hogy elhittem volna a sztorit, ha 2 tőmondatban leírod, hogy belédkötött egy csöves.
2020. jan. 26. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
79%

Sajnos nem csinálnak vele semmit a rendőrök. Amíg nem folyik vér, addig a feleségeket sem védik meg az állat férjüktől, sőt, gyakran még utána sem.

Annyit tudsz csinálni, hogy legközelebb, amikor ilyen eset lesz, adod alá a lovat, úgy csinálsz, mintha egyetértenél vele és attól megnyugszik. Én mindig ezt művelem a vadbarom fideszesekkel, sok van a családomban is belőlük. Akkor nyílnak meg igazán, amik azt látják rajtad, hogy te is konteós széljobber vagy. Jókat szoktam derülni a flesseléseiken és tapasztalatot is gyűjtök velük kapcsolatban.

2020. jan. 26. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
96%

Egyszóval fellépni nem akarsz, rendőrt nem akarsz, balhét se akarsz, békét viszont igen.

Nos fizetni mindenért kell! Ha tehát békét akarsz és az előbbieket nem, akkor a látszategyetértés az ár. Amennyire lehet kerüld, ennyivel kisebb a konfliktusveszély. Benne van a pakliban, hogy legközelebb már nem emlékszik. Amennyire rövidre sikerül venned a kapcsolatot, annyira keveset kell alakoskodnod. De mondom, valamit fizetni kell a békéért. Úgy tűnik, ez a legolcsóbb. A kutyád nem fogja elmesélni senkinek.

2020. jan. 26. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

3. Leírtam minden körülményt, mert gondoltam, hogy fontosak. Nem akartam félreértést kelteni, hogy még én legyek a hibás, hogy kutyát mertem sétáltatni ott.


4. Sajnos szerintem ahoz már késő.

2020. jan. 26. 16:24
 7/20 A kérdező kommentje:
5. Értem. Tehát azt mondod, hogy nincs rá mód, hogy úgy lépjek fel ellene, hogy egyben nem is okozok magamnak, vagy másoknak további komplikációt.
2020. jan. 26. 16:27
 8/20 qkker1 ***** válasza:
66%

"Erre megragadja a kabátom "


Nem tudom , milyen kutyád van, de az én németjuhászaim itt kapták volna szét!

2020. jan. 26. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
8. Angol Cocker, éppen a bokorban kajtatott valahol, ugatott volna, ha ott van, de nem ment volna neki a hobónak.
2020. jan. 26. 19:04
 10/20 anonim ***** válasza:
0%
Majd ha megéred és idősebb leszel, rájössz hogy igaza volt. Lehet hogy egy kissé rámenős volt, mert emiatt lett hajléktalan, de ha megnézed a Cion bölcsek jegyzőkönyveit vagy akármilyen szabadkőműves terveket láthatod a Karigeri terv megvalósítását, amit maga Soros tűzött ki célnak. Az olyan fehér emberek mint mi arra kellünk a hatalomnak, hogy uralkodjanak felettünk. Ide fogják költöztetni a sok iszlamistát ázsoából, négert afrikából és levágnak minket. Nagyon vigyázzatok4
2020. jan. 26. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!