Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Hol tudom jelenteni ha tudomás...

Hol tudom jelenteni ha tudomásom van koronavírusos betegről?

Figyelt kérdés

A szomszédságunkban lakik egy kínai család, akik egy-két hónapja Kínában voltak látogatásban majd visszajöttek.

Az egyikőjük (valamelyik öreg) már vagy egy hete állandóan erősen köhögött. Az elmúlt pár napban meg már nem is láttam kijönni a házból. Amikor megkérdeztem az egyik családtagjukat, akkor az csak annyit mondott, hogy amaz nem érzi jól magát és bent pihen, de ezt ne kürtöljem világgá, mert nem szeretnék hogyha megbélyegeznék vagy elzárnák őket vagy ilyesmit.


Van valami járványügyi központ ahol ezt jelenteni lehet?



2020. febr. 1. 00:47
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
90%
Mi vagy te önjelölt doktor? Ha annyira rosszul érzi magát elmegy magától dokihoz, ha meg nem akkor nem.
2020. febr. 1. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
8%
112-t próbáld meg. Magyarázd el ugyanezt amit ide leírtál. Hátha kimennek a címre megnézni mi van.
2020. febr. 1. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
81%

Ember, van róla fogalmad, hogy a köhögés hányféle betegségnek lehet a tünete?


Tehetsz bejelentést hivatalos helyen nyilván, de készülj fel arra, hogy nem túlzottan barátságos hangnemben fognak elhajtani onnan, ha ezt adod elő ott is.

2020. febr. 1. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
80%
Te jó ég, ember, ez már beteges szintű paranoia...
2020. febr. 1. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
20%

Ha nem jelented a te lelkeden szárad majd a halottak vére!!!


Jelenteni kell a 112-ön.

2020. febr. 1. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
69%
Inkább olvass utána releváns platformokon ennek a vírusnak, kérlek szépen....
2020. febr. 1. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
75%
1-2 hónapja voltak kínában. A lappangási idő 1-2 hét. Tehát azőreg nem lehet koronavírusos beteg. Nyugi-nyugi.
2020. febr. 1. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
55%
#8-nak igaza van, de ha nagyon jelenteni akarod, akkor én a helyedben a háziorvosnak adnám elő első körben. Ő tudja majd mit kell csinálni, ha kell valamit...
2020. febr. 1. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

Ma megkérdeztem őket. Azt mondták 4. hete értek haza.

Az öreget azóta nem is láttam már kijönni egyáltalán a házból. Amikor meg kérdeztem felőle akkor nem is válaszoltak semmit.

Mára meg másik kettejüket is hallottam már többször is köhögni.

2020. febr. 1. 22:22
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi akkor valszeg te is rég fertőzött vagy szóval tessék szépen önként menni a fertőző osztályra.
2020. febr. 1. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!