Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Ha olyan Áfa-csalásról van...

Ha olyan Áfa-csalásról van tudomásom, amiben Apeh-osok is benne vannak, kit kell erről értesíteni?

Figyelt kérdés
Nem tudom, hogy az adott Apeh-nak melyik dolgozói szinten van benne a "keze", szóval az APEH vezetőjét nem lenne célszerű, hisz, lehet, ő is benne van. Ki a felettes "szerve" az Apehnak?
2011. febr. 5. 22:42
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Hát én nem tudom, de ha ilyen információid vannak, ne hagy, hogy megússzák.
2011. febr. 5. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
*ne hagyd
2011. febr. 5. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Nem akarom hagyni. Nagy összegű, és rendszeres csalás jutott pénteken a tudomásomra. Fel vagyok háborodva.
2011. febr. 5. 22:51
 4/17 anonim ***** válasza:
a médiát...
2011. febr. 5. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Mivel az áfa csalás bűncselekmény, a rendőrséget kell értesíteni. Ha nem akarod személyesen, akkor hívd fel a telefontanút.
2011. febr. 5. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ez a telefontanú jó ötletnek tűnik. Személyesen nem akarom (csak ha nagyon muszáj) mert nem akarnám bajba sodorni azt, akitől megtudtam. (Egy belső munkatárstól).
2011. febr. 5. 23:17
 7/17 anonim ***** válasza:
Tudod, hogy benne van az APEH-os, vagy csak sejted?
2011. febr. 5. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
De csak ha van rá konkrét bizonyítékod. Az kevés hogy tudomásodra jutott. Bizonyíték nélkül még te kerülsz bajba.
2011. febr. 5. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
APEH helyett most NAV van (Nemzeti Adó- és Vámhivatal). Én a rendőrségen, vagy a médiánál próbálkoznék, de az is lehet, h jobb, ha tartod a szád mert a végén még valami bajod esik.
2011. febr. 5. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
A média jó ötlet. Az mindig nagy port kavar.
2011. febr. 5. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!