Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Megérkezett a vírus?

Megérkezett a vírus?

Figyelt kérdés
[link]
2020. febr. 1. 17:20
 1/6 mindentudó99 ***** válasza:
100%
Orbán mondjon le!
2020. febr. 1. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Tök jó, hogy azt az egy lázas embert kiemelték, de jó eséllyel legalább 3-4 másik embert megfertőzhetett az út közben. Akik most tovább fertőznek, itt Magyarországon, úgy, hogy nem is tudnak róla...
2020. febr. 1. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen, már határozottan itt van. Ma kétszer is láttam a kapu előtt elsétálni.
2020. febr. 1. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

MIND MEGFOGUNK HALNI!!!444


Vagy milyen reakcióra számítottál? Előbb-utóbb tényleg lesz Magyarországon is koronavírusos beteg, de azt a szintű rettegést, amit nem kis részt a média generál nem tudom megérteni. Az, hogy most a nagy nyomás hatására minden köhögő Kínában járt embert potenciális fertőzöttként kezelnek, az normális. Az nem normális, hogy minden "gyanús" esetből média hír lesz, mielőtt megerősíthetnék, hogy ez sem koronavírusos, csak megfázás.

Kérdem én, mi lesz itt pár hét múlva, ha az influenza is jobban berobban Európában? Az emberek ha köhögő, tüsszentő ázsiai vonásokkal rendelkező embert látnak az utcán, akkor ráhívják a mentőket meg a TEK-et?

2020. febr. 1. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Koplárovics Béci ***** válasza:

Frissítés, 18:14 - A férfi nem fertőzött koronavírussal.

[link]


End of panic. For now.

2020. febr. 1. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kb február közepére, max márciusra ideér
2020. febr. 1. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!