Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mi működik ma Magyarországon...

Mi működik ma Magyarországon funkcionálisan kiválóan jól?

Figyelt kérdés
Mire tudnátok azt mondani, hogy ez végre valóban jól működik?! (pl: útépítés, közlekedés, eü. ellátás, banki átutalás, jogsi-szerzés, szolgáltatóknál névváltoztatás, vagy bármi, ami valóban hibátlanul működik?

2020. febr. 28. 04:24
 1/8 anonim ***** válasza:
56%
Miért kellene bárminek is kiválóan működnie? Mi Magyarok szeretjük, ha rosszul működnek a dolgok, mert akkor vagyunk igazán elemünkben és akkor tudjuk jól megmutatni mindenkinek, hogy mi milyen keminy és életrevaló fickók vagyunk, akik még a jég hátán is megélnek!
2020. febr. 28. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%
korrupció
2020. febr. 28. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
54%

Szerintem hiányozna a magyaroknak a panaszkodás, acsarkodás, analizálás, "én jobban tudnám" a szolgáltatók és minden más szidása, stb. ha minden rendben menne.

Én szerintem a fizetéseken kívül nincs nagy gond. Minden megy flottul.

2020. febr. 28. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
68%
A keverés, a másik lejáratása, semmibe nézése.
2020. febr. 28. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

A bankkártyás fizetésre azt mondanám, hogy jól működik. Nemrég jártam Németországban, ott a kisebb üzletekben sehol nem fogadnak el kártyát.

Más nem jut eszembe.

2020. febr. 28. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
81%

Bankkártyás fizetés, átutalás, internet (sebesség, lefedettség, ár), fővárosi tömegközlekedés lefedettsége (BKK-nál nagyon sok fejlesztenivaló lenne, pl nagyobb kötöttpályás hálózat kiépítése, járatok sűrítése és jobb összehangolása, korszerűbb járművek stb; itt elsősorban arra gondolok, hogy az viszont jó, hogy a város bármelyik pontján is vagy, pár perc sétán belül biztosan találsz legalább egy buszmegállót).

Hirtelen ezek jutottak eszembe, de biztos vannak mások is.

2020. febr. 28. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
6-os: Öröm, hogy a pesti közlekedéssel meg vagy elégedve, de én országos témákra kérdeztem rá.
2020. febr. 29. 13:44
 8/8 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem országos témákat is felsoroltam, de én a kérdésben nem látom, hogy kiemelted volna, hogy országos témákra vagy kíváncsi, csak annyit, hogy Magyarországon. A pesti tömegközlekedés pedig szerintem egy Magyarországon meglévő szolgáltatás. De ha nem erre voltál kíváncsi akkor ezt a pontot nyugodtan figyelmen kívül hagyhatod.
2020. febr. 29. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!