Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mennyire diszkrét egy magánnyo...

Mennyire diszkrét egy magánnyomozó? Mennyire fedi fel magát?

Figyelt kérdés
Itt arra gondolok, ha egy személy után kutat, a személy lehetséges ismerősei például ràjöhetnek -e hogy magánnyomozó? Illetve mi az esélye egy ügyben hogy megsejtik, tudják, hogy nyomoztat utána valaki és visszamondják neki? Ezt milyen módszerrel küszöböli ki egy nyomozó, és mennyire veszi komolyan?
2020. márc. 1. 02:40
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Magannyomozo vagyok. Vannolyan helyzet amikor felfedhetem magam. De amugy sosem jonnének rá.
2020. márc. 1. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ha pl. egy személy után kellene érdeklődni embereknél akkor sem? Nem tudom hogy lehet ezt kivitelezni... nyilván vannak emberek, akiknek nincs facebookjuk, nincs állandó telefonszámuk(van ilyen ismerős, fél évnél nincs meg tovább egy száma, mert mindíg elszúr valamit és hülye hozzá. Nem fizeti be a számlát, elhagyja, eladja). Pl. vidéki viszonylatban hogy csak egy pár utcában ismerik az embert és személyesen?
2020. márc. 1. 09:11
 3/9 anonim ***** válasza:
10%
Nem fogom elárulni a szakmai titkaim
2020. márc. 1. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem kell eládulni.😅 (ha egyáltalán az vagy.)
2020. márc. 1. 11:24
 5/9 A kérdező kommentje:
Csak számomra érthetetlen hogy lehet úgy embereket kérdezgetni, hogy nem ismernek ... még a postás is beépített embere a nyomozónak? Mert van akihez más nem jár. Amire meg nem kérdeznek rá azt még lehallgatni sem lehet... na mindegy.
2020. márc. 1. 11:26
 6/9 anonim ***** válasza:
Ezert nem lehet mindenkibol nyomozo, nem is kell ertened
2020. márc. 1. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nagyon titokzatos vagy. És pont ezért nem hiszem el. Olyanok bérelnek fel nyomozót, akiknek nincs ideje kutakodni és sok pénzük van. Azért egy nyomozónak nincsenek emberfeletti képességei, hogy a másik elméjébe lásson szerintem, tehát vagy rendőrsegi és egyeb kapcsolatai vannak, vagy kénytelen felfedni magát.
2020. márc. 1. 14:51
 8/9 A kérdező kommentje:
De ,ha nem is fedi fel, gyanús lesz.
2020. márc. 1. 14:53
 9/9 anonim ***** válasza:
10%
Hu nagyon messze jarsz. Kellenek kapcsolatok is, anelkul biztos nem megy
2020. márc. 1. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!