Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mi van ha a járvány miatt...

Mi van ha a járvány miatt keresőképtelen lettem (szórakoztatóipar) és hitel/rezsi/stb-t nem tudok fizetni?

Figyelt kérdés

2020. márc. 13. 10:41
 1/10 anonim ***** válasza:
61%

Megszívtad :P


Amúgy ezt sose értettem, hogy miért van az, hogy ha van valami egyéni problémád és az állam nem segít az természetes de ha a problémád olyan jellegű, hogy rajtad kívül még több száz/ezer ember jár hasonló cipőben akkor hirtelen már az államnak kell megoldania.


Pl. leég a házam, mert olcsójános voltam és spóroltam a kábelekkel az én bajom.

Az ártérbe építkeztem még 100 másik hülyével és elvitte a házam a Duna akkor meg jön az állam és kisegít.

2020. márc. 13. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
39%

Köszönd meg a médiának, az embereknek meg a kormánynak a hisztériakeltést ami következtében becsődöltél.


Nagyon sokan fognak így járni...

2020. márc. 13. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
62%
Olvass indexet, amíg le nem àllítjàk a pánikkeltésre hivatkozva, addig ott van a legtöbb információ: [link]
2020. márc. 13. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
18%
Semmi kedveském, nincs járvány.
2020. márc. 13. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
22%
Az indexet már 2 hónapja le kellett volna kapcsolni, az "újságíróit" pedig bíróság elé állítani rémhírterjesztésért!
2020. márc. 13. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem lettél keresőképtelen, csak megszűnt a munkahelyed. Keress másikat!
2020. márc. 13. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
74%
Az állam megszüntette az 5% lakásáfát, ezért idéntől fele annyi pénzt keresek az építőiparban, na bumm. Azért csődbe nem megyek, mert előre gondolkodtam és takarékoskodtam amikor még volt miből, majd legközelebb te is okosabb leszel.
2020. márc. 13. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
87%

Ha keresőképtelen vagy, akkor beteg vagy. Ha a járvány miatt, akkor megfertőződtél. Ugye a László kórházból írsz. Nem tudom, hallottál-e róla, a tudatos fertőzés bűntett. Ha túléled, büntetik.

Ha viszont nem erről van szó, akkor pusztán munkanélküli vagy. Állítólag a kormány (ha nem hazudik ebben is) felismerte, hogy van ilyen probléma. Gondolkodnak rajta - mondta habozva a szóvívő.

2020. márc. 13. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
89%
Keresel másik munkát.
2020. márc. 13. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
63%
Lesz más munka kedveskéim, ha a pánikotok 2008 szintű válságot okoz?
2020. márc. 13. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!