Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Ha a koronavírus miatt lezárjá...

Ha a koronavírus miatt lezárják a határokat és most jövök haza szabadságra Németországból akkor nem engednének vissza?

Figyelt kérdés
Németországban dolgozom és egy hónap szabadságot vettem ki Áprilisra. Van mukahelyem és lakásom. Ha itt ragadnék hónapokra úgy kéne fizetnem a lakásért, hogy nem is használom. Haza merjek jönni egy hónapra vagy inkább maradjak itt?
2020. márc. 15. 09:09
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha lezárják a határokat áprilisig, te Németországban fogsz ragadni, nem itt.
2020. márc. 15. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Maradj a seggeden!
2020. márc. 15. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Maradj ott, most mindenféle utazás kockázat neked is, és mindenki másnak is.
2020. márc. 15. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Most ne utazz, az életben nem sok ilyen helyzet van, most alkalmazkodni kell, ilyen egyszerű.
2020. márc. 15. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Tegyük fel megbetegszel. Netán magyar, vagy német egyészségügyben szeretnél inkább gyógyulni?
2020. márc. 15. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha vissza is jössz akkor azonnal karanténba kerülsz. (Elvileg.)
2020. márc. 15. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogyha lezárják a határokat, akkor is a magyarok hazajöhetnek, csak karanténba zárják őket két hétre.
2020. márc. 15. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Viszont az is kérdés, hogy Németország hogyan fogadna, amikor visszatérsz, lehet, hogy addigra, ők is lezárják a határaikat. Én is azt mondom, hogy maradj a seggeden.
2020. márc. 15. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!