Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miért kell annyira ajnározni...

Miért kell annyira ajnározni a magyar termelőket? Komolyan mondom, hogy bicskanyitogató, amit most csinálnak.

Figyelt kérdés
Ma felvitték a háromszorosára az árakat, tényleg meg kell lovagolniuk ezt a helyzetet? Megérdemlik a paraszt jelzőt.

2020. márc. 17. 20:49
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Eddig is magasan a legolcsóbban árultam, jó a beszerzésem. Azonkívűl, én vagyok az, aki lefelé kerekít és, ha többet vesznek kedvezményt adok. Egyébként mi is keményen dolgozunk, fizetésünk hadd legyen már. Holnap is azért rohangálok, hpgy eladható árban szerezzek árut.
2020. márc. 17. 22:05
 12/14 anonim ***** válasza:

Ebben csak az a durva, hogy minden évben eljátsszák, hogy: "most az eső-, most a hideg-, most a meleg-, most az eső/-hiány-, most a hó/fagy, most a hó-/fagyhiány, most a világpiaci árak-, most az adók-, most az üzemanyagárak emelkedése" miatt kellett emelniük.

Hasonló társaik vannak még. Az év végén meg lehet halgatni a kiváló, minden évet eddig elsöprő bevételek hangoztatását.

2020. márc. 17. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
A legszebb, amikor kevesebb áru termett. Nem, ugyanazzal az árumennyiséggel dolgoznak, csak lassabban adják el. Egyébként szerencse, hogy van import, mert legalább nem engedi őket teljesen elszállni. Viszont a csúcs, hogy sok zöldség, gyümölcs olcsóbb volt a multikban, mint a nagybanin. Volt kereskedő ismerősünk, aki a kisboltjába a nagybani melletti Auchanba vásárolt rendszerint déli gyümölcsöt, mert olcsóbban megkapta.
2020. márc. 17. 22:59
 14/14 mustafa33 ***** válasza:
Próbáljatok meg végre csak megélni mint a régiek és felejtsétek el a gyors meggazdagodást. Úgysem lesz már menő a karibi nyaralás.
2020. márc. 19. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!