Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Meddig fog tartani ez a jarvany?

Meddig fog tartani ez a jarvany?

Figyelt kérdés

Tudom hogy nem lehet ezt igy megallapitani, illetve pontos dadatokat mondani, de nem vagyok tulsagosan jol informalt a kerdesben. Ezert fordulok azokhoz akik nagyon benne vannak ebbe a coronavirus esemenyeinek kovetesebe, utanajartak.

Szerintetek mennyi ido lesz mire veget er ez az orulet magyarorszagon?


2020. márc. 23. 17:14
 1/7 anonim ***** válasza:
62%

Nem a járványtól kell leginkább tartani, hanem attól amit magával hoz, ez az ország szerintem talpra sem fog tudni állni segítség nélkül, erre azok is rájönnek most akik azt hitték hogy külföldi cégek idetelepítésével is tartható egy szint.


A magyarokat most a vírust aggasztja nem is a gazdasági oldala, hol ott ettől függ a jövője sokaknak.

2020. márc. 23. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Előre láthatólag két év, de persze ez még nyúlhat.
2020. márc. 23. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Amíg az emberek 60-70%-a nem szerez ellene valamilyen immunitást. (oltás vagy elkapod)

Egy átlagos influenzajárvány pár hónap alatt végigszalad a lakosságon, a koronavírus ellen jobban védekezünk de fertőzőbb szóval ez se kéne sokkal tovább tartson.

Nyár elejére, közepére szerintem jók leszünk.

2020. márc. 23. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Abból interpolálva, hogy Kínában már lecsengőben van a járvány, ha jól csináljuk, májusra vége lehet itt is.

Ellenben a gazdasági hatások eltarthatnak pár évig.

2020. márc. 23. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 belapus ***** válasza:

Miután az a cél, hogy a megbetegedések száma ne egy-egy nagy csúcsban tetőzzön, hanem egy laposabb görbe szerint alakuljon - pont azért, hogy az egészségügyre ne nehezedjen túl nagy nyomás -, szerintem inkább július lehet az időpont.

Kérdés, mit hoz majd később az őszi hűvösebb időszak ?

2020. márc. 23. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Estádio de Felchút ***** válasza:
Amíg igény van rá.
2020. márc. 23. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Amíg a média hiszti tart körülötte. Érdekes módon Kínában is most előkerült +50% tesztelt, tünetmentes fertőzött, és hány olyan lehet, aki megfertőződött, de nem tesztelték? Nyilván egy influenza szintű mortalitású vírussal, ami az egészséges fiatalok és középkorúak között még egy nátha halálozását sem érné el nem lehetne pánikot kelteni.
2020. márc. 23. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!