Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Azok az egyének akik szerint...

Azok az egyének akik szerint tombol a diktatúra, bekerülnének egy hónapra egy igazi elnyomó rendszerbe, sírva jönnének vissza? Elnyomó rendszer alatt értem:állandó megfigyelés zaklatás, verés, bebörtönzés.

Figyelt kérdés
2020. ápr. 8. 12:00
 1/8 anonim ***** válasza:
51%
Valószínűleg igen. Amúgy is illene megtanulniuk az embereknek az autokrácia kifejezést.
2020. ápr. 8. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
33%
Ezek az egyének nincsenek tisztában a diktatúra fogalmával. Ha már a történelmi ismereteik hiányosak, néha megnézhetnének egy-egy dokumentumfilmet Sztálinról, Hitlerről, vagy a Kim-dinasztiáról.
2020. ápr. 8. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
21%
#2 Szerinted megértenék a különbséget ettől? Ahhoz az kellene hogy akarják is érteni. de látod hogy a legelemibb dolgokat is letagadják, csak hogy diktatúrázhassanak.
2020. ápr. 8. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Most fogalmazd át ugyanezt a "libsi diktatura" megnevezésre, hogy mi is sül ki belöle????
2020. ápr. 8. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Deák Dominik 2020 ***** válasza:
70%
Azok az egyének akik szerint tombol a demokrácia, bekerülnének egy hónapra egy igazi demokratikus rendszerbe, sírva mennének vissza?
2020. ápr. 8. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
67%

Agitálsz, kérdező?!

Mindentől van rosszabb, mint ahogy tőled is van hülyébb (ha nem is sok)!

2020. ápr. 8. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
41%
Képzeld, kérdező, én éltem a Rákosi időkben, ami igazi diktatúra volt. A mostani csak látszatra különbözik attól. papíron több párt van, de nem szólhatnak bele semmibe. A választások is formálisak. Igaz, most nem veszik el a gazdagok vagyonát, hanem adnak nekik, a többiek elszegényedhetne3k. Még lehetne sorolni a példákat.
2020. ápr. 8. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

#7, és Erre ákosit ki választotta Magyarország élére?

Sztálin, nemdebár?

Engem még '81-ben is kirángatott az őrjárat végig levágott, vizes hajammal a mínusz sok fokba a fodrásztól, mert csak

És másnap reggel 7-kor már hívott a káderes (HR), hogy mi a fökért nem vártam ki az ebédidőt?

De ez csak egy kis ügy volt és már a lájtos időszakban.

2020. ápr. 8. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!