Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A Countryhuman Hungary-nak...

A Countryhuman Hungary-nak miért van fekete szemfedője? Trianon miatt?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 8. 15:05
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy megnéztem ritkán így ritkán úgy ábrázolják.

Szerintem legtöbben a semmiért rajzolják le így tulajdonképpen csak menőn néz ki mint Szerbia szemkötője.

Általában akik ezeket rajzolják csak rákeresnek hogy countryhuman hungary s amit először meglátnak lemásolják.

Egyébként csak akkor találkoztam a Countryhuman Magyarország ílyen ábrázolásával először amikor utána néztem hogy miről beszélsz.

A szemkötő nélküli változata az elterjedtebb gondolom abból az okból hogy néhányan a countryhuman videókban csak oda rajzolják hogy ott legyen általában a tengelyhatalmak mellet vagy csak ott van mert miért ne soha sincs főbb szerepe csak a magyar videókban vagy azokban a képregényekben vagy videókban amikben Erdélyért megy a versengés(sajnos ): ). (tisztelet a kivételnek).

Egyébként az én kis teóriám az hogy a countryhuman rajongó hívjuk most Zsuzsának.

Le akart rajzolni egy countryhumant meglátta egy olyan ábrázolását amin a magyar címerhez hasonló szemkötő van de tú bonyolultak találta ezért csak egy fekete szemkötőt adott rá jmajd ezután kitette pinterestre és instára és facebookra és bumm

sok másik gyerek és tartalomgyártó elkezdte másolni.

De ez csak az én teóriám lehet a külföldiek kezdték terjeszteni egy countryhuman vagy countryball videóban én az utobbira gondolok és szeretem jobban mert azok igényesebbek mint a countryhuman videók mert ott valóban animálnak míg a countryhuman videókban csak képeket mutogatnak amik néha végeznek egy aprócska mozgást ami általában az adott kép mozgatása jobbra balra (tisztelet a kivételnek egyébként a countryball videókban is megfigyelheted ezt az animáció nélüli semmit).

Összegezve ez egy olyan dolog aminek szerintem nincs jelentősége utána néztem még az ezzel kapcsolatos Fandom oldalt te is rá tudsz keresni ott egyáltalán nem ír fekete szemkötőről csak a magyar címeres változatról.

2020. ápr. 23. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Hu köszi!

Igen én is próbáltam utána járni, de nem találtam semmit...


Címeres szemkötőt akkor kapnak a ch-k, amikor a zászlójukban is van (Szlovákia), de most nem vagyok biztos benne, hogy ez minden ch-ország párosra igaz. Bár engem a "lusta vagyok magyar címert rajzolni" érv meggyőzött.


Azért gondoltam a Trianonra, mert van egy-két meme/mém, amiben elég egyértelmű sz utalás, hogy 1914-1918-ban kapta a heget, illetve utána (1920). De nem egy híres alkotás (szerintem magyar is) tehát egy egész fandom-ot nem alapozhatok erre...


De igen, a fandomra jellemző, hogy amit valaki egyszer kitalál, az terjed el.

2020. ápr. 29. 08:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!