Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Utazni szeretnèk a baràtomhoz...

Utazni szeretnèk a baràtomhoz kijàràsi tilalom alatt valaki segítene ezt szabad sajnos nem sok minden van leirva az oldalra?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 9. 19:03
 1/8 anonim ***** válasza:
38%
Elméletben nem szabad, mert szabálysértés. Gyakorlatban azt csinálsz, amit akarsz. Ez a kijárási korlátozás szart sem ér. Olyan tömeg van az utcán, mintha csak egy átlagos hétköznap lenne. A kutya meg nem kérdezi, hogy hova-hova? Viszont szerintem magadtól is ki tudod találni, hogy most mindenhová nagy felelőtlenség utazni.
2020. ápr. 9. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
37%
Hova akarsz utazni? Most, hogy a polgármesterek szabad kezet kaptak, sok helyen sok minden le lesz zárva. Útközben hamar rákérdezhetnek hova is igyekszel.
2020. ápr. 9. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Fúrj alagutat. A migriceknek is bejött.
2020. ápr. 9. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Esti óràkban a baràtomhoz tömegközlekedèsen is tudom 1,5 m ,jegyeket neten kell venni,hètvègi jàrat szerint mennek ,maszk ,kesztyű!
2020. ápr. 9. 19:48
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Miért fontos most meglátogatnod a barátodat? Nem bírja ki a kapcsolatotok a koronavírus miatt?
2020. ápr. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
48%
Ez a korlátozás határozatlan ideig érvényben lesz, mivel a tetőzést június-júliusra jósolják, és utána sem fogják feloldani, ameddig el nem tűnik az országból a járvány. Mivel ősszel visszatérhet, akár az egész év is így telhet, ameddig nincs ellene gyógyszer. Így azok, akik azt mondják, "nem bírja ki a kapcsolatod?", inkább örüljenek, hogy nincsenek ilyen helyzetben. Én bezárkózva élek, a barátom szintén, nem adhatunk át egymásnak semmit, és ugyanúgy találkozunk, a megfelelő óvintézkedéseket betartva. Számunkra ez indokoltabb, mint a műkörmös, dohánybolt vagy fodrász, ami engedélyezett... Ha lehet, kerüld a tömegközlekedést, és mikor megérkezel hozzá, moss kezet, válts ruhát. És ha meg tudod oldani, költözz hozzá erre az időre, hogy minél kevesebbet kelljen utazgatnod, én is ezt tervezem.
2020. ápr. 10. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem érzem, hogy a francba lehet valaki ennyire felelőtlen. Kedves kérdező itt nem pont rád gondolok. Miért nem fogják fel a magyarok, hogy szigorítás lesz ha nem maradnak otthon a seggükön ülve. Az idősek is piacra járnak meg mindenhova. De utánna meg ha betegek panaszkodnak. Kedves kérdező szerintem most inkább ne menj a barátodhoz. Vagy ha igen és meg oldható inkább kocsival, taxival. És persze a te és az ő családja is vállalja a karantént ha valakiről kiderül, hogy beteg. Bocsi a kirohanásomért de unom, hogy az emberek ilyen felelőtlenek.
2020. ápr. 10. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Termèszetesen ezekkel a tènyekkel tisztàban vagyok az egèszsèg az első, szívesen odaköltöznèk a legjobb lenne de nem lehetèges, ameddig ugymondd tehetjük ès màs is jàr munkàba (tudom gazdasàg pènz stb.fontos )több 100emberrel talàlkoznak ki tudja ki fertőzött ki nem, nem làtom akadàlyàt pàr órának a baràtommal töltsek se nem csoportosulunk ès az előiràsokat betartjuk.itt csak a kèrdès a tömegközlekedès ès hogy igy egyàltalàn egy sèta lehetsèges e ,kitudja amikor tetőzik a jàrvàny mèg ennyit sem tehetünk meg!
2020. ápr. 11. 05:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!