Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Van arra lehetőség, hogy az...

Van arra lehetőség, hogy az Iparűzési Adót a Főváros helyett az államkasszába fizessek be?

Figyelt kérdés
Megelégeltem KariGeri dilettáns imtézkedéseit, és ha jól tudom ez az egyetlen olyan adó, amit jelenleg a fővárosnak fizetek (cégem székhelye ott van). Én nem akarom a saját elnyomásom pénzzel támogatni, azonban az adófizetési kötelezettségeim teljesíteném. Van arra lehetőség, hogy a főváros helyett az államkasszába, vagy valamilyen gazdaság újraindítási alapba fizessem meg ezt az adót?
2020. ápr. 22. 00:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Nincs. Viszont a bérkommentelési díjat elpostázhatod Mészárosnak, ha úgy gondolod.
2020. ápr. 22. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Attól, hogy téged Geri pénzel, attól engem sajnos senki :/
2020. ápr. 22. 00:44
 3/6 Micimacko67 ***** válasza:

Kerdező, komolyan...neked éjfélkor nem volt jobb dolgod?

Normális ember ilyenkor alszik vagy épp dolgozik...nem hülyeségeket kérdez!

2020. ápr. 22. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Felidegesített, hogy betegség tudatot akarnak kiállítani mindenkiben, és én nem emiatt szavaztam anno az ellenzéki jelöltre.
2020. ápr. 22. 09:13
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem teheted meg, sajnos nekem is végig kell néznem, ahogyan az állami költségvetésbe és a kamarának megy a pénz, pedig egyetlen forintot sem érdemelne egyik társaság sem.
2020. ápr. 22. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Alex Fly ***** válasza:
Közvetlenül nem. De ne aggódj, nem marad az önkormányzatnál; a kormány ezt is lenyúlja...
2020. ápr. 23. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!