Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Vajon hogyan lehetne a nőket...

Vajon hogyan lehetne a nőket jobb helyzetbe hozni?

Figyelt kérdés
A nők elnyomása az egész vilagon elterjedt. Ahol nincsen törvenybe iktatva ott is folyton el vannak nyomva. Mit kellene változtatni hogy ez megszűnjön?

2020. ápr. 22. 13:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
33%

"Vajon hogyan lehetne a nőket jobb helyzetbe hozni?"


Attól függ, ki melyik pózt szereti! :)

2020. ápr. 22. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
52%

A javaslataim:

1. Sűrítsük a nőnapok számát, legyen havonta!

2. Ha a nő elhagyja a férjét, ne csak tartásdíjra legyen jogosult, hanem a házastársa minden vagyonára, és természetesen minden barkácsmunkát élete végéig a volt férjnek kell ellátnia.

3. A kozmetikus és a fodrász legyen ingyenes minden nőnek, hiszen nekik a testük tulajdonképpen munkaeszköz.

4. Minden nő alanyi jogon kapjon havi 50 ezer Ft nőpótlékot, amiért gyengébbek és kisebbek a férfiaknál.

5. A nyugdíjkorhatárt le kell szállítani 50 évre a nők esetében, mert törékeny alkatukhoz nem illik ennyi munka.

Most így hirtelen ennyi, de még gondolkozom, hogyan lehetne tovább javítani szegény nők helyzetét.

2020. ápr. 22. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
24%
Jobban meg kell őket dugni.
2020. ápr. 22. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
34%
A nyugati világban nincsenek elnyomva a nők (sőt), máshol pedig tudtommal kevéssé érdekli az embereket ez a kérdés.
2020. ápr. 22. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
83%

Ezek szerint a férfiak zöme tiltakozna az ellen, ha pár szőke bombázó jönne pl. újrarakni a tetőn a cserepeket.

ja nem.

Vagy akkor mit nevezünk a nők elnyomásának?

2020. ápr. 30. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Pontosan az ilyen válaszok mutatják hogy a férfiak mennyire nem vesznek emberszámba minket. Szörnyűség ami itt megy! Megalázzatok es elnyomjátok a nőket, es még fölényeskedtek és gunyolódtok rajtunk. Ezert kellenének szigorú törvenyek és már az ovodától olyan nevelés hogy a fiúkat a lanyok es a nők tiszteletére tanítsak.
2020. ápr. 30. 09:52
 7/12 anonim ***** válasza:
24%
Itt ki alázza meg, és nyomja el a nőket szerinted? Vagy ha ettől a weboldaltól elvonatkoztatsz, akkor a való életben te hol és milyen módon tapasztalod, hogy valaki nem veszi emberszámba a nőket?
2020. ápr. 30. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Tavaly télen a hókupacok miatt nem tudtam beállni a kocsimmal a parkolóhelyre, es muszáj volt a munkatársaimtól segítseget kerni. Amikor mondtam, mindenki előtt azt mondta hogy "nők!" És mindenki kiröhögött.
2020. máj. 1. 22:24
 9/12 A kérdező kommentje:
Nyáron rövid fodros szoknyát vettem fel a munkahelyre, és egyszer csak lejött a főnök, hogy lehozza a kimutatásokat. Akkor megjegyezte hogy "Lejöttem megnézni a lábait, mert ottfönt beszélik milyen szépek" Ez nagyon megalázó volt.
2020. máj. 1. 22:28
 10/12 A kérdező kommentje:
Az egyik faszi az irodából elhivott hogy kávézzak vele. Mondtam neki, hogy nem. Ennek ellenére két nap múlva ebédelni próbált hívni, és mikor arra is nemet mondtam, pár nap múlva megint azt mondta meghív egy kávéra. Hogyhogy nem néz az ilyen tükörbe. Ocsmány pocakos topis alak, nem vagyok rászorulva a kávéjára. Igénytelen félretaposott cipőben jár. Miért nem tudja felfogni az ilyen, hogy nem kell nekem. Folyton zaklat, bámul rám, és ha a főnöknél bejelentem a szexuális zaklatást akkor ő meg kiröhög. Ez azért van mert a férfiak összefognak a nők ellen.
2020. máj. 2. 03:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!