Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Nem is létezik a COVID abban...

Nem is létezik a COVID abban a formában ami okán lezárták a világot?

Figyelt kérdés

A mai nap folyamán csináltattam antitest tesztet gondolván, hogy úgyis átestem a víruson, mivel január-márciusig bejártam a világot repülővel, az összes nagyobb gócpontot bejártam az USA és Kína kivételével, és azóta sem hatnak meg különösebben a korlátozások, rendszeresen tömegközlekedek Budapesten belül, illetve Budapest és egy vidéki város között.

A fentieken túl egyéni szabadidős sporttevékenységet végzek edzőteremben napi rendszerességgel, és maszkot sem használok, kézfertőtlenítőt is csak olyan rendszerességgel, mint a hiszti előtt. Boltba is rendszeresen járok, és nem fertőtlenítek le semmit, amit vettem, teljesen normális életet élek a körülmények ellenére.


Joggal vártam tehát egy pozitív IgM tesztet, azonban teljesen negatív lett a tesztem, a Control vonalon kívül más nem jelent meg, tehát a sok fake news, hogy maszk nélkül instant meghalsz, és mennyire durván terjed a vírus a saját példámból kiindulva nem igaz.


A másik ág pedig a halálozás. Az USA 85-100x szorzóval számol az azonosított fertőzöttek és a valódi fertőzöttek száma között, tehát az aktuális halálozási rátát 100-zal legalább le lehet osztani. Kiderült továbbá, hogy a Klorokin, amivel a betegek jelentős részét kezelték inkább ártott, mint használt, és hozzájárult a betegek elhalálozásához.

[link]


[link]


A fentiek alapján egyértelmű, hogy a modellek, amik alapján lezárták a világot, és háziőrizetbe helyezték a rettegőket csak és kizárólag túlzó adatokon alapultak, azaz nem létezik az a jellegű COVID, amitől egyre kevesebb ember, de halálosan retteg.


2020. ápr. 22. 16:39
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
11%
Lehet tagadni neten,de az ilyen kiírásokkal nem jársz jól.
2020. ápr. 22. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Ezek tények. Csak tényeket írtam le, 0 hazugság van benne.
2020. ápr. 22. 16:47
 3/26 anonim ***** válasza:
64%
Nyilvánvaló, hiszen mint tudjuk, én is egészséges vagyok, tehát ebből az következik, hogy nem is létezik olyan, hogy betegség. A logika magasiskolája...
2020. ápr. 22. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Nem azt mondtam, hogy maga a betegség nem létezik, hanem abban a formában nem létezik, ami miatt az emberek rettegnek. Tényleg reméltem, és hittem abban, hogy átestem rajta, mert jelentkezni akartam plazmát adni.
2020. ápr. 22. 16:51
 5/26 anonim ***** válasza:
46%
Miért, milyen más formája van a covid-19-nek, ami nem covid-19, csak olyan mint a covis-19?
2020. ápr. 22. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:

Nem annyira halálos, és nem olyan könnyű elkapni, mint amit a média közvetít az emberek felé, és mint ami indokolná a gazdaság ilyen szintű lezárását, és a mozgási szabadság korlátozását.


De rettegek nyugodtan, ha érdemben nem tudsz hozzászólni, csak agyhalott módon kiforgatni tudod a leírtakat

2020. ápr. 22. 16:56
 7/26 anonim ***** válasza:
27%
Nem . Átverés . A folyamatos netes tvs rémhiresztelések a Who kamui megtette a rombolást . Politikai haralmak hyertek és spekulans tőkések . Minden más bukotf vesztett . Nyáj immunitás védelme ezt a kifejezést használták ,mert a nép birka akit nyírnak es terelnek . Cirkusz és kenyér .
2020. ápr. 22. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
76%

"Nem annyira halálos, és nem olyan könnyű elkapni, mint amit a média közvetít az emberek felé, és mint ami indokolná a gazdaság ilyen szintű lezárását, és a mozgási szabadság korlátozását."

Ezt elég csúnyán rommá cáfolja mindaz aki már elkapta még ilyen szintű mozgási szabadság korlátozása mellett is.

2020. ápr. 22. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
38%
Sajnos az igazságot nem szabad kimondani. Csodálom, hogy a te kérdésed még nem törölték a cenzorok.
2020. ápr. 22. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
58%

Kérdező, a posztoddal tökéletesen bebizonyítottad, hogy semmit sem értesz meg abból, hogy hogyan működik egy ilyen fertőző betegség elleni védekezés.


Ha valaki nem tartja be az óvintézkedéseket, de a környezetében mindenki más igen, akkor az a végeredmény szempontjából nem változtat semmit. Csak azt, hogy aki nem foglalkozik az egésszel, az potyautasként élvezi a többség szabálykövetéseinek eredményét.

2020. ápr. 22. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!