Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Aláírtátok már a Nemzeti...

Aláírtátok már a Nemzeti Régiókról szóló kezdeményezést? Aláírta a Karácsony Gergely, a Fekete-Győr, az lmp-sek meg a fideszek is.

Figyelt kérdés

Itt lehet megtenni:


eci.ec.europa.eu/010/public/#/initiative



2020. máj. 6. 22:31
 1/9 anonim ***** válasza:
83%
Azt gondoltam hogy a Fidesz nem marad ki belőle. Orbán szívesen díszeleg a magyarság összetartozásáért harcoló keresztes lovag álruhájában. Pedig a most kialakult makacs dacért a magyarságban a székelyek ellen ő a felelős. Pedig milyen hülyeség ennek engedni és nem aláírni. EU-s pénzekről van szó nem magyar adofizetőké. Ezt túl kéne tennünk a pártpolitikán, főleg, hogy polgári összefogásról van szó. És ez a polgári összefogás amitől a kormány nem hiába tart, és gyengíti ott ahol tudja.
2020. máj. 6. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Varga judit meg kocsis máté aláírták.
2020. máj. 6. 22:59
 3/9 anonim ***** válasza:
46%

Aláírtam.

Érdekes amúgy, hogy az elmúlt egy hétben többen aláírták, mint majdnem egy év leforgása alatt. Nem értem miért nem kapott nagyobb hírverést ez az egész?! Egy kis plusz reklámmal már rég összejöhetett volna a kellő aláírás.

2020. máj. 6. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
#1, Vannak Fideszesek akik aláírták, de Orbán speciel nem, pedig egy megosztást tőle is megérdemeltek volna a székelyek. Helyette nagy Magyarország térképpel gratulált az érettségizőknek, ami szép csak nem progressziv.
2020. máj. 6. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Nem tudom, hogy Orbán miért nem foglalkzott az üggyel. Mondjuk ha az alírók közül őt emelik ki az azért is nem jó, mert ő megosztó figura.

Egyébként honnan veszed ilyen biztosra, hogy nem írta alá.

2020. máj. 7. 05:38
 6/9 anonim ***** válasza:
85%
Rosszul fogalmaztam, úgy értettem nem foglalkozott annyira a kérdéssel, csak nem lehet szerkeszteni.
2020. máj. 7. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
35%

Én nem írtam alá.

Én nem avatkozom bele más dolgába, pláne nem azokéba akik ezt a választásokon megteszik velünk...

2020. máj. 7. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Itt nem beavatkozásról van szó, hanem 16 európai uniós kisebbség megmaradásáról. Arról, hogy ők is ugyanolyan mértékben részesülhessenek a kohéziós támogatásokból, mint bármilyen más régió.
2020. máj. 8. 06:24
 9/9 anonim ***** válasza:
44%
Aláírtam.
2020. máj. 8. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!