Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Szerintetek megfogják hosszabb...

Szerintetek megfogják hosszabbítani a veszélyhelyzetet?

Figyelt kérdés
Május 26-án lesz szavazás róla. Ha úgy döntenek, hogy mégsem hosszabbítsák meg akkor kb mikor lehet vége a veszélyhelyzetnek?

2020. máj. 22. 21:53
 1/6 anonim ***** válasza:
19%

Nem fogják -sajnos- már megmondták, hogy vége van, ha ezt a fideszes szóvivő bejelenti, akkor azt szerinted nem hagyta jóvá a Fidesz vezetése?

De korai amúgy, eleve nem értem miért ilyen rohadtul fontos, hogy minden ország most így május végén kinyisson. épp csak kicsit csitult a járvány, aztán meg eleresztik és csodálkozni fognak, hogy miért van sok új beteg.

2020. máj. 22. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
33%
2022-ig biztosan meghosszabbítja orbàn hogy ne kelljen megrendezni a választást.
2020. máj. 22. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
60%

Direkt csináltál így. Csak a hülye nem látja. És az ellenzék is hülye. Én már itt régebben megírtam, hogy ez lesz..


Azért korlátlan ideig akarta, mert tudta, hogy az ellenzék hőbörögni fog, ahogy a szavazók is. Így is lett. Pedig ők már előre tudták, hogy visszaadják. És vissza is adják. Aztan mindenkinek azt mondják: látjátok meg mondtuk, hohy visszaadjuk és nem élünk vissza vele (más kérdés, hogy a rendeletek 60%-nak nincs köze a járványhoz, hanem felgyorsították amit akartak. Amúgy is meghozták volna ezeket, csak lassabban).


Szóval ja. Simán kérhettek voln a 2 hónapra is, de ők ebből is politikát csinálnak, meg trükköznek.


Szóval ilyen a Fidesz. A járvány is csak egy.politikai harc nekik....és ti erre szavaztok..nem mintha a többi párt jobb lenne..,de már az elég ha senkinek nincs 2/3 így szabályozva lenne az ország és nem lehet öncélúan kormányozni.

2020. máj. 23. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
71%

#3 Aha, ilyen a fidesz, értem. Szóval megmondták előre hogy csak a legszükségesebbekben fognak rendeletekkel intézkedni, a lehető legszükségesebb ideig - de a fidesz a hibás amiért az ellenzék ezt nem fogadta el és hisztériázott. Most hogy kiderül tényleg így volt, és a fidesz azt teszi amit az első pillanatban megmondott - akkor sem az ellenzékkel van baj, hanem a fidesszel, mert "trükközik" és betartja amit eleve mondott, nem csinálja azt, amivel az ellenzék gyanusította. Aha.

Tényleg ennyire a fidesz nyakába próbálod varrni amit az ellenzék csinál? Hogy nem fogod fel, az első pillanattól csakis az ellenzék "csinált belőle politikát"? Ha nem kezdenek el diktatúrázni, felhatalmazási törvényt emlegetni, a parlamentben szavazást megakadályozni, hazudni mindenről ami történt, akkor nem lett volna semmi "politika", szimplán lett volna járványtörvény, korlátozás, majd válságkezelés és ennyi.

Az agyatokra ment ez a 2/3. Kíváncsian várom hogyan akarnátok megakadályozni, hogy egy szabad választáson a szavazók arra szavazzanak akire akarnak - és ne lehessen senkinek 2/3-a, ha a szavazók döntéséből ez jönne ki. Közlitek hogy annak a 270 ezer embernek nem ér a szavazata, menjen a kukába, mert már túl sokan szavaztak a fideszre?

2020. máj. 23. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
70%
Látom átment, amit mondtam. Ja nem. Javaslom, hogy olvass többet.
2020. máj. 23. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Semmi sem biztos.
2020. máj. 23. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!