Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Egy politikai témájú vitában...

Egy politikai témájú vitában miért kell a másikat többes számban emlegetni?

Figyelt kérdés
Engem rohadtul idegesít, mikor úgy írogatnak nekem, hogy TI ezt meg azt csináljátok, TI így vagy úgy gondolkodtok. Ilyenkor megy el a kedvem az egésztől. Én egy személy vagyok, és csak a saját véleményemért, tetteimért tudom vállalni a felelősséget. Másokat is zavar ez?
2020. máj. 23. 11:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez nem zavar, az inkább, hogy reggel éjjel meg este nácinak neveznek, amiért a konzervatív nacionalistákkal értek egyet nem a ballibekkel...
2020. máj. 23. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
👍
2020. máj. 23. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Általába a Fideszes oldalról látom azt, hogy "Ti" és mindig a "Múlt" idő, érvelések, források nélkül. De persze ellenzéki "hozzászolóknál" is fellelehető, de nagyságrendileg a kormányoldalon sokkal több ilyen van. A "2010 előtt" minden egyes ilyen 'vitába' megjelenik.
2020. máj. 23. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez a "ballib" "libsi" szavak is a sírba kergetnek. Vagy használd megfelelően vagy ne használd.
2020. máj. 23. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Deák Dominik 2020 ***** válasza:
59%

Jogos a kérdés, de annyiban árnyalnám a helyzetet, hogy itt gyakran nem látjuk, kihez beszélünk.


De amúgy igen, ez ugyanaz a kategória, mint amikor egységes masszaként tüntetik fel pl. a migránsokat, mintha nem egyénekből állnának.

2020. máj. 23. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kérdező! Ma nincs politikai témájú vita. Amit vitának neveznek, az közönséges gyűlölködés, vagdalkozás vagy kijelentés. A vitának megvannak a megfelelő tulajdonságai, a mai "viták" között ezek nem szerepelnek. Legtöbbször egy sem. Ami úgy kezdődik, hogy "ti" az legjobb esetben minősítés, gyakran rágalmazás. A vitához köze nincs.
2020. máj. 23. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!