Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mikor nyitják ki a szórakozó...

Mikor nyitják ki a szórakozó helyeket?

Figyelt kérdés

Most már arra készűl a magyar kormány, hogy kinyitják az éttermeket, szálodákat, strandokat. Ugyen Junius 1-től megnyitják a diszkókat is. És az a 500 fő alatti kórlátozás fog szólni. A beltéri diszkókra is. Vagy beltéribe kevesebben mehetnek majd el. Remélem, hogy a nem kórlátozzák le megint 100 fő alá. Mivel, hogy az szinte olyan mintha meg sem lenne tartva a diszkó. Remélem 200-250 fő-re lesz kórlátozva a beltéri. Azt az úgy oké, mert legalább lehet találni annyi emberből. Azért már szép lányokat is. Illetve akkor kevésbé tőrténhet meg az, hogy oda megyünk pl 10-en és valaki nem jut be. Mert nem lenne értelme 100 fő alá kórlátozni a beltéri szórakozó helyek létszámát sem. Mert akkor a strandok, nagyobb éttermek, stb. Is fognak akkora veszélyt jelenteni. Az meg főleg, hogy már Olaszország és Franciaország is látogatható. Közbe meg nem ment el onnan teljesen a járvány. Illetve ne, hogy valaki bemenjen oda Hollandiából, Angliából vagy Amerikából. Meg persze ide meg pláne ne hozzák vissza a járványt sehonnan. Mert Kínába is, amikor néha előfordult egy hónapja az, hogy +350 újabb ember fertőzödik meg egy nap. Azt külfőldről vitték be. Persze egy újabb ország lezárás után megint vissza esett 2 hét alatt ez a dolog. Csak, hogy 1 hétig megint bezártak minden szórakozóhelyet, éttermet! Bár 1 hét nem hosszú idő, de a Magyar kormány bírkább ennél! Mert szerintem az az Augusztus 15-ig semmi 500 fő feletti rendezvényt nem lehet megtartani kijelentés. Április 30-án nagyon hamari volt. Bár szerintem a BS-nek tényleg nem ártana elmaradnia. Mert ne, hogy az Angolok oda vigyék a dögött. Viszont Sziget fesztiválra szerintem a világ minden pontján rendeződik a járvány!


Remélem, hogyha valahol felbukkan a második hullám ősszel. Akkor egyből lezárják 3 hónapra a határt. És akkor az országon belűl szabadon élhet fullra mindenki!



2020. máj. 18. 16:18
 1/2 anonim válasza:

Szerintem junius eleje-közepe felé már lehet tartani bulikat. Szerintem a beltéri bulikat pedig ha nem is 100 főre. De 200 főre biztos lefogják kórlátozni! Ha a átlag méretű szórakozó helyekre gondolunk.


Bár talán attól is függ mekkora az a szórakozó hely. Mert pl van olyan épület ami majdnem akkora mint egy foci pálya. Oda mehet 500 ember is. Ha korektan gondolkodnak. De pl az átlagnál kisebb szórakozó helyekre. Aminek a max férő helye is 200 fő. Azt lehet, hogy érdemes lenne 100 fő alá kórlátozni!

2020. máj. 18. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Oké, de egyébként ez is meglesz tartva már 23.án: [link]


Szóval akkor a sima szórakozó helyek is kinyithatnánal!

2020. máj. 18. 16:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!