Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Amerikában miért ilyen agressz...

Amerikában miért ilyen agresszívak a rendőrök? És miért nem hívnak mentőt?

Figyelt kérdés

Lehet mondani, hogy a tüntetők mennyi felesleges gondot okoznak, stb.

Ebben van igazság, de Ők tüntetők, a rendőrök meg rendőrök.


Mi ez a videó pl?

Miért kellett így ellökni az öreget?

És utána, csak mennek tovább a rendőrök, pedig kicsordúlt a vére is.


Ez egy újabb olyan súlyos testi sértés (vagy talán gyilkosság, nem tudom) amit teljesen indokolatlanul követték el.


[link]



2020. jún. 5. 14:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
56%
nem unod még?
2020. jún. 5. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Amúgy a videó szabadon kint lehet a youtubeon, több millió feliratkozóval rendelkező csatornákon. Így szerintem nem lenne jogos, ha törölnék a kérdésemet...

Amennyiben a link mégis problémás lenne, amennyiben az lehetséges csak a linket távolítsák el a leírásból.

2020. jún. 5. 14:33
 3/14 A kérdező kommentje:

#1. Nem, nem unom.

Te nem unod, hogy ilyen és ehhez hasonló semmit mondó válaszokat írsz?

2020. jún. 5. 14:34
 4/14 anonim ***** válasza:
54%
Eddig volt a demokrácia, most jön a rend. Ami Amerikában az elmúlt napokban történt, az nem tüntetés volt, hanem vandalizmus, ami a társadalom többsége számára nem elfogadható, ezért meg kell állítani. Most már nincs idő arra, hogy "kedves állampolgár, lécci ne gyújtsd fel a boltot".
2020. jún. 5. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Mert a videón az öreg pont boltot gyújtott fel, hmm?
2020. jún. 5. 14:54
 6/14 anonim ***** válasza:
52%
Figyelj, az öreg fehér volt, őt el lehet lökni büntetlenül. Itt arról van szó, hogy a csőcseléknek semmi baja nincs a rendőri túlkapásokkal, tehát feleslegesen írod ki a kérdést. Az USA-ban a lényeg, hogy egy fehér rendőr nem nyúlhat hozzá egy fekete civilhez. Ha ezt betartják, akkor mindenki zavartalanul ölheti tovább egymást.
2020. jún. 5. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

#6. Én azt gondolom, hogy egyiket se lehessen... Ha nem támad, akkor ne bántsák. Főleg ne gyereket és időset.


Szerintem ez az eset most szintén nagy felháborodást keltett, illetve még fog kelteni.

Annak ellenére, hogy az illető fehér.

2020. jún. 5. 15:20
 8/14 anonim ***** válasza:
94%
Sokan a hadseregtől igazoltak át,ott meg nem éppen az empátiáról híresek
2020. jún. 5. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
59%

Te mit látsz a felvételen?

Az "öreg" az éppen felvonuló rendőrök elé áll és vitatkozik egyikkel. Valószínűleg valami sértőt mondhatott neki, mire az előki magától. Az "öreg" néhány lépést hátratándtorodik, majd elveszti az egyensúlyát és hanyat esik. A rendőrök megnézik, s az egyik rádón beszól a központba. Vért nem láttam.

2020. jún. 5. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

A vért kitakarja a fehér felirat, de amúgy így is látszik.


Itt jobban látszik [link]


"Valószínűleg valami sértőt mondhatott neki, mire az előki magától."


Lol? A vért nem látod, de azért azzal kalkulált hogy VALÓSZÍNŰLEG mit mond az öreg, amikor nem hallatszik...

Amúgy teljesen mindegy, hogy mit mond, hogyha nem támad, egy rendőr csak ne érjen hozzá.

2020. jún. 5. 16:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!