Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miért váltott a szabadkőműves...

Miért váltott a szabadkőműves rend(ek) az angolszász missziós tervről pont az ellenkezőjére?

Figyelt kérdés

Szóval volt egy angolszász misszió nevezetű terv... A fehér faj felsőbbrendűsègèt akarták, és a gyarmati rendszer fenntartását akarták azon belül is a brit birodalmat persze.

Nah most nyíltan látszik hogy észak Amerikát el akarják hogggyy isss fejezzem ki magam "afrolatinositani" , talán ezzel a szóval tudom kifejezni legjobban hogy a delameriaiak mennyire szaporák az USAban + ott az afro lakosság is akik most lázadnak és sok fehér emberben bűntudatot keltenek miközben semmi közük a rabszolgásításhoz ami több száz éve történt... De persze ez legyen amerikai belügy....

De itt van Európa, ahol egyértelműen látszik hogy saját magát fogja elpusztítani ezzel az ultraliberalis rendszerrel, afrikaiak, delameriaiak, muzulmán népek és ázsiaiak jönnek be nagy számmal...

Még a nagyot mondó Orbán keresztapa is hozza be a "migránsokat" miközben pont az ellenkezőjét mondja. Hogy is mondjak, bort iszik vizet prédikál?! Nah mindegy tudjuk hogy csak egy báb ő is, hiába Sorosozik ugyan úgy gazdája a Gyuri papa, meg Nethenjau, Trump, Putyin, kínai elnököt nem tudom hogy hívják, de nem beszélve a bankokról multikrol és ugye az ezeket összefogó szervezetekről illetve titkos szervezetekről... Nah jól eltértem a kérdésről bocsánat, de kíváncsi vagyok kinek mi a véleménye ezekről, tudom sokan összeesküvés elméletnek tartják, sok dolog is van ami csak tök hülyeség egy elmélet (laposfold) , de ha nyitott szemmel jártok már latnotok kell hogy biztos van háttérhatalom, pl maffia is az, vagy amit a háttérben ügyködik a fidesz azt is lehet szervezett háttérhatalomnak nevezni.

Nah de a lényeg miért tették félre az angolszász missziót és helyette a fehéreket hígítják fel színes bőrűkkel?



#Angolszász misszió
2020. jún. 16. 09:01
 1/5 A kérdező kommentje:
Nem akartam ennyi írni 🤪
2020. jún. 16. 09:02
 2/5 anonim ***** válasza:
1! Ez lett volna a helyes döntés.
2020. jún. 16. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi! Nem is számítottam más válaszra igazából! Csak mondom hátha...
2020. jún. 16. 17:31
 4/5 anonim ***** válasza:
62%

Erre nem lehet röviden válaszolni. Sokat kellene nézni Drábik János, David Icke videoit. Megpróbálom röviden. A középkorban a szabadkőművesek elődjei, később ők maguk más népeket fosztatott a fehérekkel, azáltal hogy manipulálta őket. Pl keresztesháborúk. Rabszolgatartás, angol gyarmatbirodalom. Majd a csutkára kifosztott területek után mivel még többet akart, elkezdte a saját népét kirabolni. A bankrendszer kiváló példa erre. Uzsorakölcsönökkel adnak pénzt=hitellevelet.


Nézd meg az államok el vannak adósítva. U.S.A el van adósodva. Nyugat-európa is. A magánemberek is szegények, hitelekből vásárolunk TV-t, hűtőt, lakást..... Hol is van tehát a pénz, ha mindenki tartozik ? A válasz a magánbankoknál. Kik az irányítói, tulajdonosai a magánbankoknak ? Ha erre rájössz, megkapod a választ a kérdésedre.. https://www.youtube.com/watch?v=Gyn2ff5UzoM&t=1s


A fehér ember túlzottan kiáll magáért. Nem hagyja a végletekig garázdálkodni a világ irányítóit egyelőre. Miért is? Rájöttek az illuminátusok irányítói, hogy olyan gyökereinkbe kapaszkodunk, mint kultúránk, szokásaink, családunk. Azért harcolunk az életben, mert ezek összetartanak....


Mit kell hát tenniük ? Szét kell verni a családot. Hogyan ? Össze kell zavarni a nemeket. Ne legyél biztos, hogy fiú vagy lány vagy-e. Hogyan tudnád magad lelkileg megacélozni az életre, ha nem is tudod hogy fiú vagy-e? A pszichológusok megállapították, hogy egy kapcsolat nem lesz sikeres, azaz válással végződik, ha az alany fiatalkorában szexuálisan kicsapongó életet él. Erre mit tesznek ? Tudatalatt bombáznak a médiában, nap mint nap azzal, hogy szexxelj. Mindenhonnan ez jön [link]



Richard Coudenhove-Kalergi filozófus elmélete amit G.Soros is magáévá tett, mint szabadkőműves. Melynek lényege, hogy tedd kevert fajúvá az embereket (fehéreket) hogy ne legyenek kapaszkodóik. Így zombi, gyökértelen, agyhalottak lesznek. ez ma a liberális cél. Egy kevert, gyökértelen, nemtelen, istentelen, céltalan agyhalott zombi legyártása az emberekből, fiatalokból, mert ők a legfogényabbak.

Ezt csak erős idegzetűek nézzék meg https://www.youtube.com/watch?v=rJJjOKmwl6s&t=912s

2020. jún. 16. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi!
2020. jún. 16. 21:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!