Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Törvényes az ha egy mágiával...

Törvényes az ha egy mágiával foglalkozó oldalt csinálok pénzért?

Figyelt kérdés

Mágiát tanítanák a weben. Azt láttam h sokan nagyon sok, eszeveszett pénzt kérnek el olyan dolgokért amikért az adott ember nem is lehet jelen, nem tudhatja h mit csinál stb. na és nem is tanítják az embereket stb.

Én tanítanák, mivel látom h sokan azt se tudják h mibe foglyanak bele.

Én azért olcsóbban tanítanák. Kb. 5000 ft-ért egy tananyagot havonta.

pdf fájlokat küldenék az érdeklődők email címére.


Ez így is illegális? Vagyishogy a bankszámlámra kérném az összeget. Nem tartóztatna vagy bűntetne meg az adóhatóság vagy a rendőrség?


2020. jún. 17. 09:12
 1/8 anonim ***** válasza:
54%
Fogsz adót fizetni, be (lesz)+el jelentve?
2020. jún. 17. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
54%
Persze hogy törvényes. A televízióban az a sok hülye telefonon gyógyító is legális. Ha adózól minden legalis
2020. jún. 17. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
hogyan kell adózni ha magam csinálom a weboldalt és mindent? hogy kell bejelenteni? mennyibe kerűl a bejelentkezés?
2020. jún. 17. 11:35
 4/8 A kérdező kommentje:

hát pedig azok a tanárok akik pénzért vállalnak korrepetálást, azok sincsenek bejelentve. sokan újságokban is hírdetik magukat. pénzért tanítanak. akkor nekem miért is kell bejelentenem magamat?

meg sztem ezek a jósnők, mágusok stb. sincsenek bejelentve s sztem nem adóznak ezekre.

2020. jún. 17. 11:42
 5/8 A kérdező kommentje:
most nézem h blogként és egyéb oktató webes dolgok után is lehet pénzt kérni bejelentés nélkűl.
2020. jún. 17. 11:47
 6/8 A kérdező kommentje:
hát nem világos az h a bloggal kell e vagy nem kell bejelenteni...
2020. jún. 17. 12:12
 7/8 A kérdező kommentje:
na és ha online küldök blokkot? vagy mindenképpen be kell jelentenem? zagan mágus sincs sztem bejelentve.
2020. jún. 17. 12:13
 8/8 anonim ***** válasza:
csalás miatt bűncselekmény valósulna meg
2020. jún. 17. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!