Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Hol vennétek bunkert ebben az...

Hol vennétek bunkert ebben az esetben?

Figyelt kérdés

1. Tegyük fel, hogy nem számít a pénz. (na jó, annyira de, hogy nem kolonizálhatjuk a Marsot :D)


2. A nagyhatalmakba gondolom nem: USA, Kína, India, Oroszország. Hiszen arra repülnének az atomok.


Hova mennétek? Egy kis szigetre vennétek bunkert vagy valahova máshova?



2020. jún. 18. 16:42
1 2 3 4
 31/33 A kérdező kommentje:
És miért pont ott? :)
2020. júl. 21. 00:22
 32/33 Neurotech ***** válasza:
Azt írod Szovjetben nem vennél bunkert mert ott bombázások lesznek. Pont hogy oda akkor kell bunker mert olyan országba minek ahol nem lesz háború?
2020. júl. 21. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 A kérdező kommentje:

Hát, ha kezdődnek aháború (mert hirtelen gondolom nem lesz, lesznek előjelei is) és még lenne idő elmenni, én oda mennék, ahol nem lesz háború, mondjuk egy kis szigetre. De gondolom te azokra gondolsz, akiknek nem lesz lehetőségük elmenni Oroszországban. Amúgy érdekel mindenki gondolata, ez nem egy vérre menő kérdés :D


Én szerintem egy kis szigeten vennék. Az oroszok erősek amúg, de talán USA és Kína erősebb

2020. júl. 21. 21:30
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!