Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Decemberig marad az iskola...

Decemberig marad az iskola bezárás ha jön egy 2. hullám?

Figyelt kérdés

2020. jún. 23. 20:18
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
38%

"#8 Arra hogy otthon kényelmesen kellett tanulni és a legális puskázással könnyítettünk magunkon."


És szerinted hol érdekel engem? Számomra ugyanúgy nem lesztek konkurencia a munkahelyemen, mert a puskázó kis frissdiplomásokat sehova nem veszik fel.

2020. jún. 24. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
89%

#11 Ok boomer. Mert aztán az egyetemen nagyon sok mindent megtanulsz. Kicsit sem a munkahelyeden kezded az igazi tanulást.

De valamiért nagyon lenézed a diplomásokat. Kisebbségi komplexus? Ki bántott?

2020. jún. 24. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
9%
Értem én, hogy megpróbálod kiforgatni a szavaimat, de nem fog sikerülni. Ez az "ok boomer" pedig már eleve egy indok arra, hogy ne kezdjek el veled vitázni, tipikus gyökér mémharcos.
2020. jún. 24. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
81%
Nem kiforgatásra mentem, egyszerűen virít rólad hogy valami bánt téged és ezeket mind elfolytott traumákból írod. Nekem sincs már kedvem veled szájkaratézni, te meg egy típikus gyökér vagy csak simán, boomer logikával, aminek se füle se farka.
2020. jún. 24. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Bármi lehetséges még...
2020. júl. 7. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!