Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Halál azokra akik a szólásszab...

Halál azokra akik a szólásszabadságot mint eszmét megsértik?

Figyelt kérdés
Manapság egyre többen próbálnak gondolatrendörségesdit játszani és a nekik nem tetsző dolgokat elhallgattatni ellehetetleníteni. Így indul minden elnyomó diktatórikus rezsim hogy a neki nem tetsző véleményeket elhallgattatja. Szerintetek inkább azért kellene börtön járni ha valaki megpróbál mást elhallgattatni és nem azért aki esetleg nem duplapluszjó beszédet folytat?
2020. jún. 25. 09:31
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
19 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
87%

Igen.


De, akkor a manapság divatos, liberális cenzúrára is vonatkozzon.

2020. jún. 25. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
66%
Ez itt is dívik, a nekik nemtetsző kommentek törölgetése.
2020. jún. 25. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
77%

"Halál azokra akik a szólásszabadságot mint eszmét megsértik"


Hát akkor a ballibek a vesztőhelyen lennének... :D Én politikailag független vagyok, mindkét oldalt kritizálom különféle fórumokon (inkább külföldieken), ezt az orrba szájba cenzúrát csak a ballib oldalakon tapasztaltam, de ott olyan szinten megy hogy hihetetlen.

2020. jún. 25. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
75%

Egy utópisztikus világban egyetértenék mindenféle cenzúra mentességgel és maximális szólásszabadsággal, talán még így lett volna 20-30 évvel ezelőtt is.

De ma az internet világában, amikor bárki hatékonyan tudja terjeszteni a hülyeségét, legyen az bármilyen konteos marhaság vagy szándékosan kreált álhír, szükségesnek látom legalább a legfontosabb oldalakon, fórumokon egy minimális cenzúra alkalmazását.

Felőlem a Kossuth téren bárki hirdetheti a világvégét vagy tele kommentelhet egy konteos fórumot konteos tartalmakkal. De ahogy ezen az oldalon nincs helye az ezotériás kérdéseknek a tudomány rovatban, ugyan úgy nincs helye releváns, magukra bármit is adó oldalakon, fórumokon álhíreknek.

(csak, hogy tiszta legyen, véleménycikk =/= álhír, de ha a saját véleményét már tényként közli, bizonyíték nélkül, akkor nagyon gyorsan belecsúszik az álhír kategóriába)

2020. jún. 25. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
80%
De akkor az ilyen Sargentini féléket is zárjuk be!!!
2020. jún. 25. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
36%
Manapság minden médium,fórum valakinek az érdekeit képviseli.Ha nem az ő elképzeléseiknek,elvárásaiknak megfelelően írsz,akkor jön a cenzúra.Sajnos elszabadult az erőszak is a világban,a neten meg mindenféle komment terjed,ami rosszindulatú.álhír,rémhírkeltés,gyűlölet stb.Négyessel értek egyet.
2020. jún. 25. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
De ki fogja az eldönteni hogy mi az álhír, konteó, fakenews, rémhírkeltés, gyűlölet stb.?
2020. jún. 25. 11:14
 8/11 anonim ***** válasza:
64%
Ebben kéne megegyezni valahogy szerintem a különböző pártoknak,valami egységes szabályozás kéne.Nem világkormányra gondolok itt persze mindjárt.Úgy tudom az EU dolgozik valami szabályozáson.Nem tudom hol tart a dolog,milyen stádiumban van.Úgy tudom,hogy minden tagállam maga dönt erről jelenleg.
2020. jún. 25. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
23%
Itt egy alkalommal megkérdeztem, igaz-e hogy X veri a az asszonyát - rögtön törölték is.
2020. jún. 25. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
62%

"De ki fogja az eldönteni hogy mi az álhír, konteó, fakenews, rémhírkeltés, gyűlölet stb.?"


A liberálisok.

2020. jún. 25. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!