Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Most komolyan nem akarják...

Most komolyan nem akarják engedni Augusztus 15 után se az 500 fő feletti rendezvényeket?

Figyelt kérdés

Ez most komoly? Mert ha igen nem lenne sok értelme. Mivel, hogy a koronavírus Magyarországon már nem igazán van jelen. Hanem pár szomszédosországba tért vissza mint pl: Ausztria, Szerbia, Románia, Németország, Csehország, Lengyelország, Bulgária, Horváthország, Ukrajna


Szlovákia, Szlovénia még oké. Tehát akkor a határt zárják már le teljesen. Már akkor lekelett volna zárni vagy korlátozni a be/kiutazást legalább egy kis időre mikor ezekben az országokban elkezdett növekedni megint a fertőzöttek száma.


Mert a fennt említett országokban valóban elkezdődött a második hullám. De pl Kínában megint vissza esett a járvány. Miért? Mert addig amíg megint növekvőben volt a fertőzések száma. Lezárták az egész országot meg Pekinget is. Pl az ilyenektől mint Anglia, USA, Brazília, Oroszország, India akik bevihették oda a vírust.


Max aki meg elekar menni nyaralni. Az a kijelőlt útvonalon átutazásban. Vagy repűlővel menjen el pl Görögországba, Svédországba, Norvégiába, Japánba vagy valami olyan helyre ahonnan nem hozhatja nagyon haza a járványt. Ha meg teljesen lezárják a határt akkor elégedjen meg mindenki idén a Velencei-Tóval, Balatonnal Hazai fesztiválokkal. Én is menni akarok Costa Ricára de nekem jó lesz Télen-Tavasszal is. Szerintem addigra vagy elmegy teljesen ez vagy lesz ellene vakcina!



2020. júl. 13. 15:43
 1/4 anonim ***** válasza:
78%
A kérdést olvasva egy - apám által sokat emlegetett - közmondás jutott eszembe: "Olyan hülye állva, mint más nekifutva."
2020. júl. 13. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
27%
Mélyen meghatottál a súlyos problémáiddal, kérdező...
2020. júl. 13. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
46%
Ezt hol olvastad?
2020. júl. 13. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A nyugat. hu írt ki ilyet. Mert elvileg Gulyás Gergely jelentette be, hogy szerdán fogják ezt eldönteni. Bár már a 444,Index,stb oldalak is hazudtak olyat még májusba, hogy 500 fő alatti rendezvények megtartása is tilos lesz. Csak, hogyha már szó van erről akkor ha esetleg tényleg igaz ez. Akkor leírtam, hogy mi is a helyes teendő. Simán meguszhatjuk karantén nélkűl a járvány többi hullámát.
2020. júl. 13. 18:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!