Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A cigányok képesek lennének...

A cigányok képesek lennének egy saját ország fenntartására?

Figyelt kérdés
Ha mondjuk venne a kormány egy szigetet nekik?
2010. aug. 2. 21:02
1 2 3 4 5 6
 31/51 anonim ***** válasza:
80%

... és a sitten ülni. A mi karrierünknek nem használ.

Más munkakörben vagyunk!!!!!!!!!!!

2010. aug. 2. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/51 anonim ***** válasza:
3%
Na akkor ezért jó az internet igaz? Itt keményfiú lehetsz ;)
2010. aug. 2. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/51 anonim ***** válasza:
0%

Névtelenül ocsároljátok a romákat vagy másokat!

Mintha megmondanák hogy na én cigánynak szülessek!

2010. aug. 2. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/51 anonim ***** válasza:
98%
Mindenki tudja, hogy nem te döntöd el minek születsz, de egy felnőtt ember már eldöntheti hogyan óhajt viselkedni, NEM GONDOLOD??
2010. aug. 3. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/51 anonim ***** válasza:
96%
Ha megfigyeled senki le se szxrja, hogy milyen a bőrük színe, mindenki azon van kiakadva, ahogyan viselkednek. Nyilván nem azokat "ócsároljuk", akik normálisak, vagy csak annyira gyökerek, mint akármelyik magyar.
2010. aug. 3. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/51 anonim ***** válasza:
95%

"Azért amiért egyesek száraz kenyéren élnek kik tehetnek??? Megvan a válasz!!! A cigányok és a zsidók."


Hát ha egyszer ők nem dolgoznak mégis megélnek akkor evidensen következik hogyha azt a pénzt ránk költenék akkor nem élnénk száraz kenyéren!!


"Ha ha belegondolok miért van az hogy a magyarok úgyanúgy vannak sitten és csinálnak nagyobb károkat is."


Ez tényleg haha mert ha láttál volna bűnözési statisztikákat tudnád, hogy a primitív erőszakos bűncselekméyeket szint kizárólag ciggerek követik el. Rablás szinesfémlopás terménylopás késelés betörés. A böriben pedig több cigger van mint magyar, holott a népesség 10%-a cigger. Tehát ha nem vagy tök hülye matekból, akkor láthatod hogy gáz ha egy 10% kisebbség a böriben többségben van :-)))


"És miért itt kell arcoskodni! "


Ha leírjuk a tényeket az nem arcoskodás cigikém! Az egyszerű tények. Tetszik vagy sem, a viselkedésetekben keresendő hogy miért utálunk benneteket. Uncsi már ez a bőrszines árjás duma hogy minden magyar náczi.


"Névtelenül ocsároljátok a romákat vagy másokat!

Mintha megmondanák hogy na én cigánynak szülessek!"


Miért ti be szoktatok mutatkozni névvel lakcímmel mielőtt megkéseltek egy magyart?


És mi sem tehetünk róla hogy magyarnak születtünk. ÉS szeretnénk egy országot ahol békében élhetnénk és nem kéne ilyenekkel mint ti osztozkodni mindenen.

2010. aug. 3. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/51 anonim ***** válasza:
77%

A kérdésre válaszolva:


Igen, képesek, nem csak lennének: Indiának hívják az országot.


Csak az a baj, hogy az itteniek nem akarnak visszamenni az őshazájukba.


Pedro

2010. aug. 3. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/51 anonim ***** válasza:
95%

"Pedig ahogy elnéztem itt a többséget az egész cigányságot ócsárolja "


Tehetünk mi róla hogy az egész cigányság ilyen gané népség? És ne gyere néhány celebbel mert hülyét kapok. Az átlagról van szó és azok bizony ilyenek.

2010. aug. 3. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/51 anonim ***** válasza:
94%

01:23

Én azzal is beérném, ha kitelepítenék őket a p*csába. De a sterilizálósdi se rossz. Meg lehetne oldani Eu konform módon is: Az dupla segélyt kap, aki nem szül/csinál gyereket, és még nincs neki. Akkor sztem önként is vállalnák.

2010. aug. 3. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/51 anonim ***** válasza:
95%
Utolsó,ez szép volt,de nem menne.Nekik hozzátartozik az élethez a szaporodás ,a gyerekcsinálás létszükséglet,mert nekik mindenük a kölyök.....a kölyökkel lehet embereket manipulálni,a kölyök mehet lopni,mert a kölyök nem büntethető és hát kinek volna szíve lecsukni egy aranyos hétévest? Nekem.
2010. aug. 3. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!