Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A cigányok képesek lennének...

A cigányok képesek lennének egy saját ország fenntartására?

Figyelt kérdés
Ha mondjuk venne a kormány egy szigetet nekik?
2010. aug. 2. 21:02
1 2 3 4 5 6
 41/51 anonim ***** válasza:
74%
Arra lennék nagyon kíváncsi mi lenne,ha egy kis cigó születésétől fogva egy vallásos külföldi bentlakásosban nevelkedne.Szerintetek átnevelhető lenne?Szerintem van rá esély.Csereprogram :D
2010. aug. 3. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/51 anonim ***** válasza:
96%

A vér nem válik vizzé!

Egyszer egy bizonyos szituációban úgyis előtörne belőle az állat!

Ismerek ilyet,mármint aki jó nevelést kapott.Csak annyi kellett,hogy megismerkedjen egy társasággal,mindjárt visszafejlődött hozzájuk!

ennyit erről!

2010. aug. 3. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/51 anonim ***** válasza:
93%

10:28

Sztem se átnevelhetőek. Ezt az elmúlt 65 év tapasztalatai bizonyították akkor is mindent megadtak nekik jó lakás ingyen oktatás segélyek de nem nevelődnek át. Ugyhogy.

2010. aug. 3. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/51 anonim ***** válasza:
73%
Nem lennének képesek....csak a segélyrevárás ,az megy nekik....
2010. aug. 3. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/51 anonim ***** válasza:
28%
Cigány vagyok. Mindig nagyon jó tanulóm voltam,értsd a legjobbak között tartottak számon.A magatartásommal nemhogy gondok nem voltak,pédás volt 12 évig.Betegesen szabálykövető vagyok :D Akkor én mutáns vagyok??? Vagy ne vegyem magamra a mindet sterilizálni vagy Indiába küldeni fúúúúúúúúj ...dumát???
2010. aug. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/51 anonim ***** válasza:
93%

21:17 Már írtam ide igen kemény rasszista szöveget.

Hidd el nem a magad fajtával van baj. De ez még kevés, hogy jó tanuló vagy és példás magatartású.

Ha majd az unokáid is ilyenek lesznek, akkor kiállhatsz a cigányokért.

Az az alapvető probléma, ha egyszer nem sikerül valami rögtön a rasszizmus mögé bújtok.

Pedig valamit bebizonyítani hosszú folyamat, még nálunk is.

Egyébként sok sikert!

2010. aug. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/51 anonim ***** válasza:
100%

"Cigány vagyok. Mindig nagyon jó tanulóm voltam,értsd a legjobbak között tartottak számon.A magatartásommal nemhogy gondok nem voltak,pédás volt 12 évig.Betegesen szabálykövető vagyok :D Akkor én mutáns vagyok??? Vagy ne vegyem magamra a mindet sterilizálni vagy Indiába küldeni fúúúúúúj ...dumát???"

Minden elismerésem a tied,ha ez igaz rólad!

Hidd el,ha minden egyes roma tudna szocializálósni a társadalmunkban,akkor nem cigányoznak le őkat,és nem kívánnák őket Csernobilba!

Én is ismerek nem egy olyan romát,aki hozzás hasonló,de ez ritka!És nem arról a néhány emberről fogják megítélni a társadalmotokat.

Én megértem a felháborodott embereket,mert sajnos igaz,hogy cigánybűnözés van,igaz,hogy az állam szociális hálóján úgy élnek mint valami parazita!Akik ennyre utálják őket az azért van,amit a saját szemükkel látnak!

Engem is elborzaszt,ha bemegyek a nőgyógyászati szakrendelőbe,és azt látom,hogy min. 10-12 cigány terhes anyuka mellett akad 2-3magyar,ráadásul nagyrészük 18at be sem töltötte,és mellettük az anyjuk,aki még büszke is rá,hogy a lánya 14-16 évesen gyereket szül!És miért? azért,hogy a pénzt kapják a gyerek után!

Olyanról is tudok aki fakanállal üti a hasát,hogy a fogyatékos gyerek után több pénzt kapjon!

Arról meg már ne is beszéljünk,hogy ha a cigány megy az erdőbe fát lopni,az a megélhetési lopás,de ha szerencsétlen magyar paraszt összekuporgat egy kis rőzsét,hogy meg ne fagyjon,azt már mindjárt előveszik.

Meg még sorolhatnám mik vannak,amiket nem a szélsőjobboldali pártok találnak ki,nem a Jobbik rágja az emberek szájába(bár én nem vagyok Jobbikos!!)hanem az emberek a saját szemükkel látják?tapasztalják!!!Mondok egy személyes példát:

Öcsémet a cigány osztálytársa folyamatosan provokálta,de mivel mi jóra neveltük,csak türte a becsmérlését!Valami miatt tesóm a ceruzával megbökte a gyerek hátát!

Másnap az apja felment az iskoláb és tesómat befenyítette,hogy a fejszét a fejébe vágja,ha még egyszer tesóm egy ujjal is a gyerekhez nyúl!Szerencsétlen sírva jött haza!Megkérdeztük mi történt.Elmondta,és hogy ő egyáltalán nem bántotta!A köcsög gyerek apja az osztályfőnökkel behívatta a szüleinket,mert azt találta ki,hogy a gyereket a sürgősségire kellett vinni,mert tesóm a hátába beletörte a ceruzát(amiből persze semmi nem volt igaz)Délután meglátogatta apám a cigót,és megkérte,hogy mutassa már meg azt a bizonyos sebet a gyerek hátán,mert nem tudja elhinni a dolgot!Akkor persze már mindjárt azt mondta,hogy ááá már alig látszik!Úgy be volt fosva,azt sem tudta mivel mentse magát!

Végül annyiban maradt a dolog!

Másik történet,mikor unokaöcsémre 5en mentek rá vascsővel,és ha nem tud elszaladni,agybafőbe verték volna!És még csak 13-15 éves kölykökről van szó...

Akkor kérdem én :nem megérdemelné a Föld,hogy az ilyen parazitáktól megszabadítsuk őket?

Nevezzetek rasszistának vagy bárminek.Egyébként egy nemzettel sincs bajom,de van ami tűrhetetlen,és van amit csírájában kell elfojtani!sajnálom,de ez a véleményem.

2010. aug. 3. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/51 anonim ***** válasza:
100%

22:03

Majd 1szer mi magyarok is összefogunk, azt megütjük a szátokat!

2010. aug. 4. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/51 anonim ***** válasza:

"Cigány vagyok. Mindig nagyon jó tanulóm voltam,értsd a legjobbak között tartottak számon"



kímélj meg a hazugságaidtól

és a prédikálásodtól....


büdös cigány

2010. aug. 13. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/51 anonim ***** válasza:
Nem mert szétlopnák egymást.
2013. jún. 18. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!