Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Egy konzervatív, jobboldali...

Egy konzervatív, jobboldali embernek belefér az értékrendjébe hogy másik nemzet nőjét válassza párjának vagy már nem? Mondjuk megspékelve egy kicsit esetleg más rasszból valót is.

Figyelt kérdés

Csak érdeklődöm mégis hogy képzeljem ezt el.

Mert általában azt szokták vallani az ilyen emberek, hogy mindenek felett a nemzet hagyományok stb áll...



2020. júl. 20. 13:40
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%

A konzervativizmus nem rasszizmus.

Sinkovits Vitay Andrásnak, akiről köztudomású

konzervatív életfelfogása és keresztény hite,

egy szép, fekete kubai nő volt a felesége.

2020. júl. 20. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
0%

1

VOLT?


Különben szerintem NEM fér bele az értékrendbe. Különösen nem, ha nő az a jobboldali ember, mert párt a nők választanak.

2020. júl. 20. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem teljes mértékben belefér. Például az, hogy a feleség egy másik etnikai csoport vagy kultúra tagja, még messze nem jelenti azt, hogy a gyermekeinek ne adhatná át a saját kultúráját. Ily módon a gyereknek lehetne akár kettős identitása is, nem szükségszerűen csak a fehér konzervatív szülőé.
2020. júl. 20. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
0%

3

"kettős identitás" nem létezik.

2020. júl. 20. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
37%

Kérdező

Ahogy #1 is írta, ne keverd a konzervativizmust a rasszizmussal!

Az ég világon semmi köze annak, hogy az illető konzervatív gondolkodású, ahhoz amiket leírtál. Eleve ilyen hülyeségek eszébe sem jutnak egy normális embernek, szerintem gondolkodj el azon hogy BENNED mekkora rasszizmus munkálkodik, hogy egy ilyen kérdést képes voltál kiírni!

2020. júl. 20. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
# 4 Akkor légy szíves és támaszd alá érvekkel az állításod, bizonyára nem okoz gondod, nyilvánvalóan kellően utána néztél a témának és így következtetted ki, hogy kettős identitás nem létezik.
2020. júl. 20. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
23%

6

Rájössz magad is, amikor eldöntöd, hogy adott esetben kire lőnél, és választanod KELL.

Vehetsz tetszőleges "2 identitást".

Román+magyarként a románra lősz vagy a magyarra.

Kínai+magyarként a kínaira vagy a magyarra.

STB.


Egy nemzetiséggel elvégezték ezt a felmérést, és 90%ban a magyarokra lőttek volna, a "2 identitásuk" közül úgy választottak volna.


TE KIT VÁLASZTANÁL? A magyart magadban, vagy a másikat?

2020. júl. 20. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
Tudnál linket adni erről a felmérésről?
2020. júl. 20. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
0%

8

Nem, mert még évekkel ezelőtt volt, nem gondoltam, hogy később érdekelne, és akkor is csak véletlenül láttam.


Magadat "felmérheted", egyedül is, elgondolkodhatsz rajta. Hogy tudsz-e 2 lovon ülni, kettőt irányítani egyszerre. Lovagolsz? Tudnál-e 2 lovon, a két nyergen, egyikről a bal, másikról a jobb lábad ér az egyik és a másik ló kengyelébe.

Melyik lábad az ügyesebb, a jobb vagy a bal; melyik oldalad stabilabb? Arra csúszik az üleped.

Az egyik ló zabláját 2 kéz helyett összefogod az egyik kezedben, a másikét a másikban. És megint, melyik kezed az erősebb-ügyesebb?

Arra felé tudsz könnyebben kanyarodni, igaz-e?

2020. júl. 20. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
Szerintem bele. Gondolom nem afrikaival melegednek össze általában.
2020. júl. 20. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!