Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miért nem tudnak a baloldaliak...

Miért nem tudnak a baloldaliak mémelni?

Figyelt kérdés

Angol nyelvű portálokon már közhely - "The Left can't meme"

Ezt a jobb a következőkkel indokolja: elvakult, különösen terjedelmes szövegek, idétlen argumentumok, továbbá a jobboldaltól ávett formátumok használata (hijacking). Ez

többnyire nálunk is egy az egyben igaznak bizonyul.

Arra keresem a választ, hogy miért nem tudják elsajátítati ennek a fiatalok közt oly jelentős médiumnak használatát?



2020. júl. 25. 17:59
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
55%

Meg a Forradalmi Forrás.

Ezek jó mémek

2020. júl. 25. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 A kérdező kommentje:
Rendben, elfelejtettem leszögezni, hogy nem a facebookos normie dolgokra gondolok. Azok Kasza Tibor meg Tibiatya súlycsoportjába tartoznak. És nem, nem lájkokra gondolok siker alatt, hanem ütősségre. A nyugdíjas-csoportokban is százával kapják a reaktokat az tökkelütött hülyeségek.
2020. júl. 25. 18:20
 13/30 A kérdező kommentje:
#9 például a Chad vs Incel és annak variációi. Egy jobbról indult sablon, csak a szövegek változtak, ami gyakran teljesen értelmetlenné tette. Aztán később korcsult Brad, That meg mittudoménmilyen szarokká r*dditen meg a hasonlszőrű pöcegödrökben
2020. júl. 25. 18:22
 14/30 anonim ***** válasza:
95%
Arról nem tudom, én nem követem a világmemeket, magyarokról tudok nyilatkozni és ott szerintem egyáltalán nincsen ilyen, sőt szerintem a kormánykritikus mémek eléggé nagy fölénybe vannak.
2020. júl. 25. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 A kérdező kommentje:
#14 de ott is inkább a jobboldaliak a minőségiek. A balosok közd inkább csak siránkozás és gyerekes őrjöngés van, nem is mernek inzultálni, nehogy megsértsenek valakit. Ez alatt azt értem, nem űznek gúnyt Viktorunkból, mint cigánykirály/-báró vagy zsidószolga, vagy figurázzák ki bármi olyanért, ami a normál életben vicces, csak a maguk nézetei miatt elfogadhatatlan.
2020. júl. 25. 18:36
 16/30 anonim ***** válasza:
70%

"cigánykirály/-báró vagy zsidószolga"? Szerinted ez a vicces, kérdező? A normál életben is?

Elég súlyos eset vagy.

2020. júl. 25. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
58%
Tehát az a baj, hogy a baloldaliak jobb emberek mint a jobbosok? Ezt egyébként tudjuk, és érezzük is, de ez még eddig baj nem volt. 😅
2020. júl. 25. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 A kérdező kommentje:
Nem leírva, húgyszagú felebarátom, hanem mondjuk ízlésesen tálalva valami shoppolt képen, ahol Grófoval énekel vagy ilyesmi. Mégis mi lenne a súlyos eset ebben? Üres szavak, gyermekded színvonal. Ezért nincs ütöképes ellenzék, csak egymást csúfoló csoportok, mint egy kisegítőben
2020. júl. 25. 18:52
 19/30 A kérdező kommentje:

#17 offtopic, nem témába vágó válasz. Kösz.


PS. Az előző kommemtem a 16-osnak ment

2020. júl. 25. 18:55
 20/30 anonim ***** válasza:
65%
18:52: "ízlésesen tálalva..." Neked valami zárt intézetben kéne terjeszteni a nézeteidet. Például a gumiszobában. Nagyon beteg vagy.
2020. júl. 25. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!