Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Jogos megvakítani valakit...

Jogos megvakítani valakit azért mert nem egyezik az ideológiád?

Figyelt kérdés

Néztem egy videóba,hogy Portland-ban olyan történt,hogy 3 rendőr megvakult a zöld lézertől amit a dicső antifa csürhe pár tagja villantott a rendőrök szemébe, mi sem kellett, ez felbaxott,de rohadtul, meg is kerestem angolul a cikket, megtaláltam

[link]


Nos, akkor, ha én erőszakosan odamegyek tüntetni akkor ne csodálkozzak ha szétvernek, hozok egy demokratikus döntés, alapjogok, meg stb.


De nekem az nem tetszik, hogy ha rendőr lennék kivezényelnek aztán ilyen blmantifa xarok miatt megvakulok, a vakság rosszabb mint a halál.


Mit gondoltok? Jó persze itt is van sok antifa,nekik mi a véleményük, mert jobber kommentelők biztos kiakadnak, de a demokratikus oldal véleménye is érdekel.



#jog #demokrácia #Megvakult #Elvesztette szeme világát
2020. júl. 27. 14:46
 1/9 anonim ***** válasza:
91%

Nem, egyáltalán nem jogos, és már nekem is felforr az agyvizem, hogy ezért a három emberért nem fognak tüntetni, holott ami velük történt, annak nem kellett volna.

Szánalmasnak tartom, hogy "békéért" és "elfogadásért" tüntetnek, holott a többségük a legagresszívabb módon tesz mindent, és egyáltalán nem érdeklik a fentiek.

2020. júl. 27. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
11%

Antifa csűrhézést hagyjuk már. Nem érted miért van kint a helyzet, akkor ne akarj okoskodni.

Nem, nem George Floyd meg a feketék halála miatt, az csak ürügy.

2020. júl. 27. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Kérlek említs meg pár dolgot amiért nem nevezhetem csűrhének az antifát.

Kukák felgyújtása, földön fekvő emberek fejbe rúgása , kisgyereken való térdelés nem tartozik ide, vagyis bocs, az utolsó blm -es kép volt.


Igen, lehet jönni , hogy a 2006-os tüntetésben résztvevők is csürhék voltak, nekem már akkor 8 évesen ( igen 8 évesen néztem a tévébe ahogy felgyújtják a fehér Skodát pl) már akkor megvetettem őket, pedig másodikas voltam. Ki gyújt fel bármit is ami nem az övé? Bár lehet én vagyok eltévedve..

2020. júl. 27. 14:59
 4/9 anonim ***** válasza:
72%

Az amerikai kormány rendelkezik neutronbombával,a civileket/rendőröket kivonni a térségből elő a rakétákat aztán bummm.


A tárgyak megmaradnak,csak az antifás "emberek„ porladnak el.

2020. júl. 27. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
51%

Az Antifa csűrhézést hagyd abba, nem azt, hogy az antifákat csűrhézed.

Ne hidd azt, hogy ezek Antifák. Tojnak rá évek óta. Az egész választási kampány, a Demokraták minden választási évben ezt tolják, felszólalnak a feketék elleni erőszak ellen, megígérik, hogyha ők nyernek vége lesz, majd amint lement a választás elfelejtik az egész ígéretüket.

Előző választáskor is ugyanezt tolták, ott is kiálltak mindenkiért, bíztattak mindenkit, hogy térdeljen Himnusz alatt is, majd mikor látták végképp nincs esély semmi újraválasztást kicsikarni nagyon sokakat ott hagytak a kakiba. Capernick nevének nézz utána miként bukta az egész amerikai focis karrierjét.

Most is ugyanez lesz, lemegy először az elnöki, majd a szenátori választás ugyanúgy tojnak rájuk megint.

Nem érdeklik őket a feketék sorsa. Floyd halálát is tudod miért kapta fel a média? Mert választási időszakhoz közeli időpontban halt meg. Előtte a Demokraták, stb tojtak rá milyenek a rendőrök. Nem érdekelte őket, hogy például decemberben még egy fekete férfit megölt egy rendőr, mert megragadta a fejét és addig ütötte a fekete férfi kocsijába, míg az meg nem halt (már nem emlékszek, hogy a kormány és műszerfalba, vagy kirángatta már a kocsiból). Az se érdekelte őket, hogy folyamat volt a balhé belőle, miszerint majd mindenre lőttek sokszor ok nélkül. Nem csak emberre (mert ugyanúgy fehéreket is lőttek már le), hanem állatokra is. Nem egy kutya sérült meg csak azért, mert jelzés értékűen ugatott csak a kiérkező rendőrökre.

De mondom, előző választáskor is ugyanez volt, ott is ekézték a rendőröket, ment a sajnáltatás (clevelandi kisfiú és társai), majd lement a választás és tojtak rá.

Ezért mondom, hogy ne mocskos Antifáz, mert az Antifáknak semmi közük hozzá, ez kőkemény politikai választási kampány, ami megint kicsúszott a kezükből.

2020. júl. 27. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
80%

Ezért kell minden liberális kezdeményezést a csírájában elfojtani.

Anno az amerikai kormány minden ilyen szervezetet lehallgatott.



Csak az a probléma, hogy ez a szervezet a Demokrata párt alatt jött lére, azok meg adják alájuk a lovat.Szent tehenet csináltak belőle.

Véletlen,hogy csak a Demokrata vezetésű városokban van ekkora tombolás?Nem, mert hagyják nekik, adják alájuk a lovat.


Az USA meg annyira decentralizált,hogy a szövetségi kormányzat (Trump) semmit sem tehet.

2020. júl. 27. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nagyon nem az!!!
2020. júl. 27. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Mit vársz a pozőr Antifától? Úgy alkalmazzák a kettős mércét ahogy más levegőt vesz.
2020. júl. 28. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%

"már akkor megvetettem őket, pedig másodikas voltam"

Mondjuk ezzel a mentalitással az '56-os magyarokat is lecsürhézted, de te tudod.


"Nem érdeklik őket a feketék sorsa. Floyd halálát is tudod miért kapta fel a média? Mert választási időszakhoz közeli időpontban halt meg."

Ezzel a hazugsággal meg átestünk a ló túloldalára. :D

2020. júl. 29. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!