Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miért kezdenek el óbégatni a...

Miért kezdenek el óbégatni a románok és a magyarok amikor egymás himnuszról van szó?

Figyelt kérdés

Van yutube-on egy hatalmas videó ahol egy csapat magyar elénekli a magyar himnuszt erdélyben.

A románok betámadták a komment szekciót azzal hogy kamu dal meg hogy cigány hazátlan népség.

Mi sem vagyunk jobbak mert egy sportmecssen bemutattunk a románoknak középső ujjal.

Miért van ez?


Ui A szitkozódó kommenteket kérem hanyagolni.



2020. júl. 28. 13:50
 1/5 anonim ***** válasza:
89%
Én nem akarok szitkozódni, de nekem az a véleményem és tapasztalatom, hogy a románok döntő többsége egy cigány népség, igénytelen, mocskos intelligencia nélküli, lusta, sunyi fajta!
2020. júl. 28. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Meg lopnak is
2020. júl. 28. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Mert a román egy hazug mocsok nép, elárultak minket, elvették Erdélyt, kiirtottak rengeteg Magyart!
2020. júl. 28. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
77%
Mert az egyszerű néprétegek kommunikációja az agresszió. Ha én ordítok hangosabban vagy én ütök nagyobbat, nekem van igazam, illetve rajtam és az én sleppemen kívül mindenki hülye. A slepp mérete változó: mikor születésnapot ünnepelnek proliék úgy, hogy az üvöltő daj-daj zenét még túl is óbégatják, akkor már a szomszéd sem tartozik bele, tehát őt is lehet ócsárolni, ám mikor válogatott focimeccsről van szó, az összes magyar vagy román hozzájuk tartozik, tehát csak más nemzeteket lehet szidni.
2020. júl. 28. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Primitív, frusztrált alja a román.
2020. júl. 28. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!