Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mi állhat a háttérben a...

Mi állhat a háttérben a Libanoni robbanásnál?

Figyelt kérdés
Lehetséges, hogy terrorcselekmény volt ez? Ha bebizonyosodna, akkor mi történne?
2020. aug. 5. 20:30
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
90%
Írták egy cikkben, hogy hanyagul tárolt, nagy mennyiségű műtrágya robbant bel. Köztudott hogy műtrágyából (ammónium-nitrát) tökéltes bombát lehet csinálni, ezért tudott ilyen nagy erővel berobbanni. Ha jól emlékszem kb 3ezer tonna volt.
2020. aug. 5. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
36%
Soros
2020. aug. 5. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Igen, azt én is olvastam. De nagyon sok a furcsa dolog ebben
2020. aug. 5. 20:49
 4/17 anonim ***** válasza:
91%
Mi fucsa ebben? Lényegében robbanószert tároltak úgy ahogy nem kellett volna.
2020. aug. 5. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
59%
Egyértelműen Soros, de ne felejtsük ki a háttérben húzódó Gyurcsány-szálat sem. De az is lehet, hogy Karácsony volt már megint alkalmatlan.
2020. aug. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
26%
Ha "konteózhatnék" egy kicsit, szerintem emögött (mint sok más mögött is) idegen érdekek állhatnak. Na már most ez a robbanás látványos volt, és a világ felfigyelt rá. Egy nap alig telt el mire a 444 egy olyan cikket írt amiben azt írják le hogy milyen szarban is van az ország. Külföldi médiumokat nem figyeltem ugyan, de szerintem eggyesek az országot próbálják még tovább destabilizálni.
2020. aug. 5. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
56%

Soros, zsidók, Gyurcsány, kínaiak, Obama, Karácsony Gergő, esetleg a migránsok.

Jah nem, csak cirka 2500 tonna ammónium-nitrát amit nem tároltak rendesen

2020. aug. 5. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
93%
Azért durva, hogy többszáz másik helyen a világban, nálunk is több helyen megtörténhet ez ha nem figyelnek oda rendesen a tárolására.
2020. aug. 5. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
97%

Amúgy az ammónium-nitrát berobbanása olyan gyakori, hogy saját wikipedia szócikke van:

[link]

2020. aug. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
#10 Azért a szeptember 11-ei terrortámadás után 10 nappal az durva sokk lehetett, tuti gyanakodtak ott :D
2020. aug. 5. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!