Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miért baj, ha valaki "járványs...

Miért baj, ha valaki "járványszkeptikus"?

Figyelt kérdés

Épp most ment az ATV-n a heti napló, Sváby egy orvossal beszélt, és sápítoztak, hogy jaj, mennyi "járványszkeptikus" van, pedig hát már nincs is olyan család, ahol ne lenne beteg.

Hát nálunk nincs, és se én, se a szüleim, se a testvérem nem ismer olyat, aki az lenne. Ezzel nem tagadni akarom a vírus létezését, csak úgy gondolom, nem kell mindent bes zopni, amit a média ugat.

Szerintem fontos a kritikus gondolkodás, és most épp ez ellen nevelnek.

Egyébként amikor a legfiatalabb halálos áldozatról beszéltek, akkor Sváby elnevette magát.



2020. aug. 23. 19:55
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

10


Te meg olvasni sem tudsz! Odaírtam a kérdés alá, hogy én nem tagadom a járvány létét, de nem hiszek el mindent, amit a média mond. Van egy pár érdekes dolog ezzel a fene nagy járvánnyal. Maradjunk itthon (ahogy Győrfi Pali is mondogatta), nézzük mi is folyik kis hazánkban:

Ha bemész egy nagy áruházba, vegyél maszkot, de pl. a parlamentben senkin sincs maszk.

Orbán mindenhol maszk nélkül mutatkozik, de te vegyél maszkot még a temetőben is (komolyan ki van írva náluk).

Koncertezni nem lehet, de meccsre menni igen.

Mindenki menjen a Balatonra, ott úgy sincs senki maszk, és a másik rögtön ott van a valagadban.

És érdekes, itt valahogy mégsem hullanak az emberek mint a legyek!

Mondjuk ebben szerintem az a titok, hogy magyar ember már csak akkor megy kórházba, ha fel van vágva a fél veséje. A kórházak a vírus melegágyai.

A sima influenza is kinyírt egy-pár embert, mégsem pánikoltunk soha.

2020. aug. 25. 22:50
 12/13 anonim ***** válasza:

Nézd meg ezt a videót, kedves kérdező:


https://www.youtube.com/watch?v=WuGWveTEu7w

2020. aug. 26. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

#11 Na ez egy okos kérdés, de ez nem arról szól, hogy kamu a járvány, éppen inkább bagatellizálják a számokat, mert szeretnék a gazdaságot minél tovább szinten tartani.


Ami az általad felsorolt ellentmondásokat illeti, az nem azt bizonyítja, hogy nincs komoly veszély, hanem az Orbán-kormány alkalmatlanságát. Politikát és a haverok gazdasági érdekeltségét előrébbvalónak helyezik a járványszakértők szakvéleményénél, ajánlásainál.


Felvásárolta Mészáros a Balatont? Mindenki menjen a Balatonra nyaralni. Ja két hét a lappangási idő, addigra már nem számít.


A fél Fidesznek foci-érdekeltsége van? Nem zárjuk be a focit, mert csak.


Vannak a fidesz-haveri zenészek? Na azok kapnak támogatást, rendkívüli lehetőségeket, de az ellenzékiek ill. a valóban rászorulók dögöljenek éhen.


És mit ér a buszon az, hogy a maszkot senki sem ellenőrzi, jó, ha tokára akasztják, vagy még maszk sincs egyeseknél? Én minimum a pótdíj összegével büntetném azokat, akiken nincs rendesen a maszk: orr, száj befedve. Alsógatyát sem úgy hordja az ember, hogy felette kilóg a farka!


A Fidesz és a Nyunyóka néni egy nagy vicc.

Ami egyébként értelmetlen intézkedés:

- moziban, színházban nem kötelező a maszk, de buszon igen. (mindenhol kötelezőnek kellene lenni)

- az idősávos vásárlás a korcsoportok számára.

- légkondit le kellene kapcsolni, amennyiben nincs vírusszűrő egység.

- Repülőgépeknél kötelezőnek kellene lenni a vírusszűrőnek.

2020. aug. 30. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!