Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Vannak itt még kommunisták?

Vannak itt még kommunisták?

Figyelt kérdés
2020. szept. 2. 13:26
 1/8 anonim ***** válasza:
53%
A Fidesz nagyrésze ex komcsi párttag. Ahogy elnézem, még most is azok.
2020. szept. 2. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
52%
A parlament tele van velük. Meg a fidelitas.
2020. szept. 2. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
25%
Úgy érted, hogy itt a gyakorin? A százalék eloszlásból ítélve itt rengeteg a zúgbaloldali mert a normálisnak elfogadható válaszokat "lepirosozzák", a baloldaliakat meg "zöldelik". A balosok érvelései is sok esetben sántítanak, ha nem tudnak cáfolni, akkor személyeskedésekkel támadnak. Valaki itt korábban felvetette, egyre kevesebb a kérdező és releváns válaszokat adó. Ezt én is így érzem.
2020. szept. 2. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:
17%
Nagyon sokan, csak már nem így hívják magukat. A diplomás kommunisták a liberálisok.
2020. szept. 2. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Úgy általában érdekelne. Én még akkor nem éltem, így csak hallomásból/tanultakból tudok a kommunizmusról.


Viszont most meglepődtem, mert az első két hozzászóló szerint a fideszben vannak, a második kettő szerint meg a balosok között.


Ezt mi alapján lehet megtudni?

2020. szept. 2. 14:45
 6/8 anonim ***** válasza:
Életrajzukból. KISZ tag volt nem egy Fideszes
2020. szept. 2. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Mit lehet megtudni? Bármit, amire rákeresel.

Például megtalálhatod Kövér László igazolványát az MSZMP Politikatudományi intézetéből, Aczél György elvtárs meleg ajánlásával. Orbán Viktor interjúját, amelyben elmeséli ifjúkorát, így KISZ titkári tevékenységét. De megtalálhatod Gyurcsány Ferenc KISZ KB titkárhelyettesi beosztását és még sok mást.

Ne keresd mondjuk Hadházy, Mesterházi és a hasonló korúak vagy fiatalabbak ez irányú ténykedését, mire ők kijárták az általános iskolát, már jött a rendszerváltás.

2020. szept. 2. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
7, azt is hozzá teheted, hogy 90 előtt Kisz- vagy Mszmp-tagság nélkül nagy karriert nem futhattál be, és én is Kisz-tag voltam, pedig már akkor is utáltam a rendszert,
2020. szept. 2. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!