Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A youtube-on mely csatornákat...

A youtube-on mely csatornákat és/vagy tartalmakat érdemes nézni, ha a jelenlegi magyar helyzetről akarok tájékozódni?

Figyelt kérdés

Köszönöm a javaslataitokat.


Szép napot!


2020. szept. 3. 12:28
 1/8 anonim ***** válasza:
14%
Elek Robi.
2020. szept. 3. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
51%
Én azt mondom kövess pár youtuber-t mindkét oldalról (persze az ésszerűbbek közül, tehát ne a Toroczkai "Trianon csak 100 évig érvényes" László és a szélsőbalos vérfeminista Partizán között váltogass). Én balról a Puzsér, jobbról pedig a The Fair Right nevű csatorna videóit követem. Több politikát nem is akarok az életemben.
2020. szept. 3. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 hollófernyiges ***** válasza:
100%

"balról a Puzsér"


Hóttig tanul az ember.


(nem azt hogy Puzsér baloldali, hanem hogy van aki annak tartja)

2020. szept. 3. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Mások javaslatai is érdekelnek.
2020. szept. 3. 12:50
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

A jelenlegi magyar helyzetről legjobban a KSH idősoraiból lehet tájékozódni. Aki nem tudja megállapítani, hogy a fizetések, vásárlóerő, oktatási helyzet, egészségügy, gazdasági szerkezet változásai és külföldi adatokkal (elsősorban a szomszédainkkal) való összevetés alapján mikor milyen mértékben fejlődünk vagy maradunk le, az azt sem tudja eldönteni, hogy egy elolvasott cikk hazudik-e, vagy sem. Más szavakkal: aki nem tanult elegendő történelmet (gazdaságit is), annak nincs módja az eldöntésre. Ő el fog hinni valamit, ami vagy igaz vagy nem.

Például itt a GYK-n elvileg aki jót mond, el kellene ismerni, aki rosszat (hibásat), azt le kéne pontozni. Ehelyett, ha ideszabadul valamelyik oldal, (majdnem) mindent lepontoz, ami az ellenoldalé. Ez a primitívség olyan foka, amivel intelligens módon nem lehet mit kezdeni. A kikerülés sem megoldás, mert aki itt kérdez, jó lenne, ha igaz és nem hamis választ kapna. Jelen helyzetben azonban nincs módja ebben dönteni.

Ma a média minden válfaja arra van kényszerítve, hogy bizonyos mértékig torzítson, különben a kutya se figyel rá. Ezért aki nem tudja eldönteni, mi igaz mi nem, annak csakvéletlenül van esélye az igazságra.

2020. szept. 3. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ázsiába szakadtam
2020. szept. 3. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2020. szept. 3. 15:21
 8/8 A kérdező kommentje:

Az "innen is egy kicsit, onnan is egy kicsit"-javaslók igazán írhatnának innes is és onnan is néhány tartalomgyártót.


Köszi!

2020. szept. 3. 16:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!