Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Az állandó izoláció, örökös...

Az állandó izoláció, örökös maszkviselés, kényszeres kézmosás, fertőtlenítés nem gyengíti le végletekig az emberek immunrendszerét?

Figyelt kérdés
2020. szept. 22. 04:27
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
47%
ha nem bízol bennük, miért mész el hozzájuk, ha valami baj van? Elmondtam, lehet nem bízni az orvosokban, de akkor ne legyünk álszentek és ne az orvos legyen az első, akihez megyünk az egészségügyi problémával.
2020. szept. 22. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
61%

11


Az a baj veletek, hogy csak végletekben tudtok gondolkodni. Nem bízok vakon az orvosokban, ettől még mégiscsak ők értenek a gyógyításhoz. Csakhogy ugyanannyi hülye van közöttük is, mint mondjuk a rendőrök között. A rendőrt is kihívom, pedig nagy valószínűséggel egy hülye fog kijönni, aki nem tud segíteni.

2020. szept. 22. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
47%

Az nem vakon bízás, ha az összes ország és nemzetközi szervezet orvosi ajánlásai megegyeznek a maszkviselés fontosságában. Tehát ez nem végletekben gondolkodás, vagy elhiszed azt amit mindegyikük egységesen állít, vagy mindet hülyének gondolod, akkor meg mi a fenének várod tőlük, hogy megoldják a gondjaidat.


Te gondolod okosabbnak magad az orvosoknál, és ahogy mondani szokás, ha mindenki szembehalad veled az autópályán nem biztos, hogy ők a hülyék.

2020. szept. 22. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 nemaRendőrség ***** válasza:
67%

@9

Hogy lesz penészes az étel?

Tele van a levegő penész spórákkal, valamire rátelepednek és ha túlélik burjánzanak, ha nem akkor nem.

Te szívesen megennél egy nyíltan penészes kenyeret?

2020. szept. 22. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

5

Bocs hogy van saját önálló gondolatom. Én csak a józan paraszt eszemet próbáltam használni. Ennyi erővel gondolom te hitlerre is vakul hallgattál volna annak idején, mivel ő volt a vezető, a hozzáértő, ő tudta a tutit stb. Amúgy meg a rák "gyógyítása" az orvosoknál nagy részből annyiból áll hogy mérgekkel telítik a testedet, nagyon profi és kifinomult módszer mondhatom.

2020. szept. 22. 10:31
 16/19 anonim ***** válasza:
43%

Kérdező

Az orvosok évtizedek óta maszkot hordanak a munkaidejükben és nem csak kezet mosnak gyakran, hanem fertőtlenítik is azt. Egyiknek sem gyengült le ettől az immunrendszere.

Én nem mosok többet kezet, mert eddig is teljesen természetes volt számomra a nagyon gyakori kézmosás. Az hogy neked ez újdonság, az a te problémád, eddig nem tetted jól. Hogy ki mennyit fertőtlenít az megint egyéni döntése. Én nem hipózott világban neveltem fel a gyerekeimet, pont amiatt mert felesleges szélsőség. De tiszta környezetben, ahogy kell. Ha valamit túltolsz, az nem lesz jó. De az, hogy gyakran moss kezet és amikor olyan helyen voltál, ahol felszedheted a fertőzést, akkor fertőtlenítsd/alaposan mosd meg a kezed, vagy fertőtlenítsd a kezed MIELŐTT te beviszed egy ilyen helyre, az nem túlzott dolog. Több, mint amihez eddig hozzászoktunk, de semmiféle kára nincsen.

Értelemmel csináld és akkor jó lesz. Ha neked kevés ehhez az értelmed, akkor meg hallgass olyanokra akiknek van! Ne találj ki hülyeségeket! Az hogy egy gyereknek a felnövekedése közben szüksége van az immunrendszere fejlődéséhez a környezetből származó valamilyen mértékű koszra, szennyeződésre és még fertőzésekre is, az igaz. De ez nem azt jelenti hogy járványhelyzetben egy meglevő immunrendszert rombolna ha vigyázol hogy ne kapd el a járványt. Azt jelenti, hogy ne egy hipózott, steril környezetben nőjön fel a gyerek, hanem járjon játszótérre és ne félj attól ha megeszi a kicsit földes epret, vagy szájába veszi a homokozó lapátot néha, esetleg megrágja a kulcstartódat.

2020. szept. 22. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
49%

Ja hogy a józan paraszti eszed az más. Hadd kérdezzem meg, miből áll a koronavírus, hogyan viselkedik a koronavírus, miért okoz például pirosas foltokat a lábfej bőrén, vagy a szaglás elvesztését. A favipiravir milyen hatásmechanizmus alapján csökkenti a tünetek súlyosságát?


Ja hogy a rákgyógyításhoz is értesz józan paraszti ész alapján, mi is a szokásos dózisa a rákkezelésnek sugárzásból? Miből áll a kemoterápia egy rosszindulatú tüdődaganat esetén?


Kíváncsi vagyok, hogy a józan paraszti eszeddel tudsz-e egy kérdésre is válaszolni, ne tegyünk már úgy mintha okosabbak lennénk az orvosoknál, csak egyetemre 6 évig járnak minimum, aztán öt évig rezidensek, egy szakorvos 11 évig tanul alsóhangon és ebből több, mint öt évig csak az adott szakterületet tanulja. Attól, hogy a blikken elolvastad, hogy a kemoterápia káros, még nem értesz az orvosláshoz.


És ha Hitler beszédet tartana arról, hogy hogyan kell tömegeket befolyásolni, igen hinnék neki, mivel milliókat tudott befolyásolni, hogy a lázálmaira hallgassanak.

2020. szept. 22. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
17 Mint már mondtam én csak a józan paraszti eszemet használtam, nem vagyok orvos szóval nem tudok válaszolni a tudálékos lenéző kérdéseidre ezt elismerem. Egy másik személyben, szervezetben vagy akármiben buzgón hinni, a legkisebb kételyt sem felvetni viszont rendkívül veszélyes és felelőtlen dolog, itt jön képbe a hitleres példa. Kérdésem csupán annyiról szólt hogyha folyamatosan úgymond burokban élünk akkor legközelebb mikor elhagynánk azt nem lesz-e legyengülve annyira az immunrendszered hogy egy azután egy szimpla influenzába is belehalnál. Ehhez szerintem nem kell orvosnak lennem hogy ebbe belegondoljak. Sajnálattal látom hogy EMBERI HANGNEMMEL nem tudtál erre a kérdésre válaszolni.
2020. szept. 22. 11:03
 19/19 hollófernyiges ***** válasza:
49%

"Hogy lesz penészes az étel?"


Úgy hogy az étel egy olyan közeg, amin a penészgombák meg a bacik találnak táplálékot és tudnak szaporodni. Egy maszkon nincsen ilyen, legfeljebb akkor ha hetekig használod mosás nélkül és felgyűlnek rajta azok az anyagok, amiket a nyálkahártyafolyadékoddal kilélegzel és amik a nyálkahártyádon eleve nagy mennyiségben ott vannak és mégsem áraszt el a penész. De hát gondolom, mint minden normális ember, te is mosod időnként a maszkodat.


Egyébként meg szívesen vennénk egy tanulmányt, ami azt mutatja, hogy a maszkot rendszeresen, foglalkozásszerűen használók (orvosok, szoba- és ipari festők, tűzoltók) rendszeresen kapnak tüdőgyulladást a maszkról belélegzett baciktól.

2020. szept. 22. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!