Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Lesznek olyan emberek, akik...

Lesznek olyan emberek, akik mesterséges intelligencia tagadók?

Figyelt kérdés

Akik nem hisznek abban, hogy van ilyen.


Idősebb emberek nem igazán értik ezeket a dolgokat.


ápr. 29. 21:06
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én tagadom.
ápr. 29. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem hinném. Mesterséges intelligencia nem létezik, ezért tagadni sem lehet.
ápr. 29. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kérdező! Egyébként mi a bozonyítékod a mesterséges intelligencia létezésére? Te egy programozó vagy aki ilyeneket írsz? Vagy egy szokásos felhasználó aki beszélt egy "robottal" és igazából nem tudhatja nem ember válaszolt -e.
ápr. 29. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

#2 pontosan!!!


#3 fun fact, hogy egy átlag programozó ugyan úgy semmit nem ért az AI területéhez, mint egy random ember az utcán. Persze annyival többet fug tudni, hogy egy chatgpt-t nem AI-nak, hanem LLM-nek hív, de csak ennyi.



Egyébként jogos a kérdésed, mert nem egyszerű valamit intelligensnek mondani. Viszont mivel egy átlag ember semmit nem tud erről és a chatgpt is konkrétan fekete mágia nekik, így szerintem kevesen fogják tagadni egy valódi AI létezését.

ápr. 29. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ja az nekem is nagy kedvencem, hogy most minden éáj meg mesterséges intelligencia lett. Régen simán filternek hívtuk a dolgokat, ma meg csomó ismerősöm mutogatja, hogy milyen képet csinált róla az éáj :D
ápr. 29. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez még messze nem mesterséges intelligencia. Csak egy rohadt algoritmus, egy szűrő... Egy deka önálló gondolat nincs bennük.
ápr. 30. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!