Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Tavaszi lezárás felesleges volt?

Tavaszi lezárás felesleges volt?

Figyelt kérdés
Tavasszal ment a maradj otthon, amit be is tartott mindenki, napi 3, meg 10 fertőzött volt. Most meg napi több ezer... Nem most kéne lezárni? Csak mostmár nem lehet megcsinálni, mert államcsőd lenne.
2020. okt. 27. 09:10
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%

#9 Igazad van. Tanár vagyok és a gyerekeknél hatalmas VISSZAfejlődés volt ez a pár hónap digitális oktatás, amit még ez alatt a másfél hónap alatt sem tudtunk rendbe hozni. Egyszerűen elfelejtették hogyan kell és lehet iskolában, közösségben viselkedni, tanulni, hogyan kell az órákra készülni.

Persze vannak kivételek és iskolánként más a helyzet, de az első hetekben olyan dolgokkal kellett megküzdeni amit egy ötödikesnél már alapból el lehetett várni.

2020. okt. 27. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
11: És szerintem ugyanennek a megfelelője megtalálható felnőttek között is. Vannak gyermeteg lelkűek, akik a home office-szal vannak hasonlóan.
2020. okt. 27. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
85%
#12 Igen. És ha őszinték vagyunk akkor bevalljuk - én bevallom - ha nekem sem kell meghatározott időkeretekben dolgoznom, nem kell elhagynom a lakásomat, ráérek magam beosztani a dolgaimat pizsamában, papucsban, akkor én is lazábban csinálom és teszek a társasági szabályokra, hiszen otthon vagyok. Nekem is nehéz volt újra ugyanúgy csinálni, mint előtte. A gond ott van hogy sok embernek eszébe sem jut ugyanúgy csinálni, elvárják hogy maradjon meg minden előnye, lazasága is annak az időszaknak.
2020. okt. 27. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
18%
Akivel beszéltem a korosztályomban, azok mind nagyon évezték a tavaszi bezárkózott időszakot. A gyerekkel, családdal, otthon is elvégezhető munkával rendelkezők kimondottan örültek a nagy lezárásnak.
2020. okt. 27. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
84%

13: Mintha hallottam volna olyat is, hogy az újraindulás után valaki 1 hónap alatt ötször is elkésett. Meg simán kinézem azt is, hogy egyesek csak úgy lelépnek munkaidő vége előtt, gondolván, majd otthon bepótolják, amivel elmaradtak. És aztán meg le vannak döbbenve, ha a főnök látensen kirúgással fenyegeti őket.

A kamubetegeskedőkről már ne is beszéljünk, akik pár hét otthonmaradást kérnek, mert köhintettek kettőt.

2020. okt. 27. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
28%
#14 Az én korosztályom nem élvezte, nekem mégis nagyon jó volt. Az én munkámat lehetett otthonról csinálni, a párom is tudta végezni, még ha nem is teljes értékben, de soha többet nem lesz olyan, mint most volt, hogy a majdnem felnőtt gyerekeim hónapokig otthon vannak mind, egyszerre. Nekem ezért volt jó. De sajnálom hogy ilyen áron történhetett meg.
2020. okt. 27. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
70%
16: Nem értem. Miért jó az egy szülőnek, ha a majdnem felnőtt gyerekei hónapokig otthon cseszik a rezet?
2020. okt. 27. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
0%
#17 Nyilvánvaló hogy a te szüleidnek ebben nem lenne semmi jó. Az én gyerekeim nem "cseszik a rezet" semmikor sem.
2020. okt. 27. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
76%
18: 38 éves vagyok, 12 éve önellátó. De ez nem is lényeges. Miért jó az neked, ha a felnőttkor küszöbén álló fiad és/vagy lányod naphosszat otthon van, ahelyett, hogy építené az életét, készülne a felnőtt létre, kapcsolatokat építene és ilyenek?
2020. okt. 27. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
8-as, mi is éppen most megyünk csődbe. Az elsőt még kibírtuk, de ezt a másodikat már nem. Úgy, hogy előtte napi 2 milliós forgalmaink voltak, most ha van egy olyan nap, amikor 30 ezer összejön, már nagy szó.
2020. okt. 27. 13:02
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!