Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Magyarországra is be akarják...

Magyarországra is be akarják vezetni? (Abortusz)

Figyelt kérdés
[link]

2020. okt. 30. 11:59
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
62%
meglátjuk
2020. okt. 30. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
72%
Ki tudja... De hogyha ezt 22-ig kétharmaddal elfogadják, akkor jópár szavazót veszíthet a kormány.
2020. okt. 30. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
76%
Amennyire szereti provokálni a kormány a népet a hülyébbnél hülyébb rendeleteivel, szerintem esélyes. Már nem is emlékszem mikor volt utoljára olyan hosszabb időszak, amikor nem vonult az utcára egy jogsertett vagy számba nem vett népréteg.
2020. okt. 30. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
62%
Én is kinézem belőlük sajnos, hogy ez lesz a következő elmebeteg agymenésük.
2020. okt. 30. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
0%

A cikkből számomra az alábbiak derültek ki.


A nyilatkozat aláírói nem az abortusztörvények szigorítását akarják, hanem csupán azt, hogy a nők jogai között ne foglalkozzanak az abortuszhoz való joggal.


Az, hogy a hvg utána a lengyel AB-törvényt emlegeti, az összemosása szezonnak és fazonnak.

Az amerikai Georgetown Egyetem valami gittegylet-egyetem lehet, sosem hallottam róla, így az ő kutatásaik alapján minősíteni egy országot nonszensz. Mindenesetre megnyugtató, hogy az USA-ban szerintük is sokkal rosszabb a nők helyzete, mint nálunk (49. és 19. hely). Átfogalmazva a hvg mondatát: eszerint nálunk még az USA-nál is jobb a nők helyzete. Ez így egészen örömtelien hangzik, nem? ;-)

2020. okt. 30. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
9%

Nem vagyok fideszes, de az indoktalan abortusz keresztényellenes.

Én Pázmányos jogászként csakis akkor engedêlyezném az abortuszt, ha beteg, életképteln a magzat, a szülés az anya egészségét, életét veszélyezteti, vagy ha egyetemista lányt meg megerőszakolnak. Különben meg kell szülnie két ok miatt: egyrészt a Tízparancsolat ne ölj! porancsolata miatt, másrészt meg azért mert a nők azért vannak hogy a FÉRFI szexuális élményeit kiélje és szüljön

2020. okt. 30. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
78%
A hatos nagyon remélem, hogy irónia akart lenni.
2020. okt. 30. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
2%
6.-os vagyok: nem
2020. okt. 30. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
94%

Minden nap megrökönyödöm azon, hogy milyen beteg emberek léteznek.


hatodikos vagy? mondjuk ez sértés a hatodikosokra nézve.

2020. okt. 30. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
61%
Nem fognak olyan törvényt bevezetni, amivel szavazatokat vesztenek. :)
2020. okt. 30. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!