Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miért emelték fel annyira a...

Miért emelték fel annyira a jegyárat a Szigeten, hogy az itthoni "fiatalok" nem mehetnek ki?

Figyelt kérdés
Nem pofátlanság ez? Arra gondolok, hogy már több a külföldi, mint az itthoni
2010. aug. 9. 18:54
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
remélem nem rakják át a Szórakozásba
2010. aug. 9. 18:55
 2/22 anonim ***** válasza:
35%
Senki se kíváncsi erre a liberális felvonulásra.
2010. aug. 9. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
35%
Jobb is, ha a magyar nem süllyed le odáig, hogy Zsigetre menjen...
2010. aug. 9. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
37%

Zsiget? aha, szóval már a sziget is zsidó és zsidók járnak oda?

látszik, hogy még nem voltatok kint, csak halljátok a sok urbanlegendet a nagymamátoktól.

olyanok vagytok mint a Schobert Norbiék, akik kimentek egy napra, végig szidták az egészet, a végén beb@sztak, aztán dícsőítették a szigetet.

És nem értem miért liberális, mikor egész nap 90%-ban rockereket láttam ott, nagymagyarország pólókkal?

rossz szigeten voltam?

2010. aug. 9. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
71%

pofátlanság. de én utoljára akkor voltam zsigeten, mikor még 20 rongy volt a hetijegy.

az idei hetijegy árából meg vígan elmegy az ember egy hétre Görögországba, vagy Horváto-ba.


egyébként ha belegondolsz dupla lehúzás: jegyár, plusz az a pénz amit ott eliszol-megeszel.


épeszű ember nem hagyja magát így megkopasztani...

2010. aug. 9. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
69%
Én maximum az Iron Maiden miatt néznék ki, de egy napijegy is túl drága. Amúgy is tele van liberális férgekkel az a hely.
2010. aug. 9. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
79%
Az..,de sztem azért ilyen magassak,mert már rengeteg a külföldi,és hozzájuk "mérik" az árakat...
2010. aug. 9. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
75%
régen volt csak jo a sziget !!! amikor még a zenéröl szolt a dolog ma már mindent meg találsz kint nyáltol a tucc tucc szarig mindegy mi megy kint csak menjéé halgasad fizeséé menjéé már !! F /23
2010. aug. 9. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
6 válaszból 4 zsidózás, 1 félig-meddig normális és egy normális -.-
2010. aug. 9. 19:28
 10/22 anonim ***** válasza:
95%
Persze, itt minden a külföldieknek szól: a Balaton, a termál fürdők, az éttermek, sőt még a buli árak is. Ha fesztivált mondjunk, akkor meg a Balaton Sound jegyek is a fellegekben voltak, egy egyszerű Magyarországon dolgozó embernek megfizethetetlen. Na meg a Volt is. Én mentem volna szívesen mindegyikre, de nem fogok 30-40 ezret kiadni 4 napért + még abban sem az útiköltség, sem a kaja-pia nincs bent. Sajnos ez van. :( Magyar, maradj otthon. :(
2010. aug. 9. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!