Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miért emelték fel annyira a...

Miért emelték fel annyira a jegyárat a Szigeten, hogy az itthoni "fiatalok" nem mehetnek ki?

Figyelt kérdés
Nem pofátlanság ez? Arra gondolok, hogy már több a külföldi, mint az itthoni
2010. aug. 9. 18:54
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
92%

"Magyar, maradj otthon. :("


Idáig jutottunk:(

2010. aug. 9. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
88%
Mert nekik a pénz a fontos, nem a ti szórakozásotok. Ha eltudják adni ilyen áron az összes jegyet, akkor jövőre még inkább emelnek rajta. Egész addig, amíg már nem éri meg tovább emelni. Egyszerű üzletpolitika, le se szarják, hogy magyarok, vagy külföldiek a látogatók.
2010. aug. 9. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:

65-ös!

akkor terjeszkedjen külföldre!

2010. aug. 9. 20:15
 14/22 anonim ***** válasza:

Mivel politiak kérdésbe raktad

Két réteg van ma az országban

Gazdag fiatal: így is úgyis elmegyek, mert nem számít neki az a pár ezer forintos emelés

Szegény fiatal: az meg marar otthon, s nézi a mónikasót

2010. aug. 9. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
94%
Középosztály már nem is létezik??
2010. aug. 9. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
0%
Hát én tegnap véletlen pont arra jártam üzleti ügyek miatt. Tulajdonképpen több magyart hallottam, mint nem magyart. 23000Ft a hetijegy (diák). Aki akar, az dolgozzon érte...
2010. aug. 10. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:

81-es hol jártál? :D

a hetijegy 48-54 ezer Ft+ költőpénz

a híradások szerint több külföldi van, mint magyar

2010. aug. 10. 10:11
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
Én mentem volna,de ez inkább már a külföldieknek van,a magyarok le vannak .......
2010. aug. 10. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%

A válasz írója 81%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 07:44


Te sztem rossz helyen jártál vagy nagyon be voltál rúgva!!:D Dolgozzon?Jah..,azz a pénz pont annyira elég,hogy éhen ne haljunk és a rezsit kinyögjük..,Sziget hetijegyre már sajna nem futja:/

2010. aug. 10. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

"Magyarként több jogod van a saját hazádban, mint azoknak, akikre csak a segélyek mennek el"


sajnos a segélyek jórésze magyarokra megy el. csak megint könyebb arról cikkezni, hogy a romák...


Mutass már nekem erről kimutatást, kérlek kire mennyi megy el, honnan tudod ezt.(Egyébként ha lenne sem lenne valós, mert rengetegen letagadják a cigány származást)S ha jórésze magyarokra megy el az normális, hisz több mint tízszeres többségben vagyunk.



pénz, pénz, pénz

mondjuk erre jó megoldás lett volna a fizetős felsőoktatás bevezetése, de persze az ördögtől való.


Ha elvennénk a segélyeket a hatpulyás agresszív cigányoktól mindjárt lenne pénz, vagy ha csak feleennyire lennének korruptak. Szóval van pénz, csak másra megy el.


"Több szórakozási lehetőség legyen minden korosztálynak"


te melyik rendszerben gondolkozol? az van, amire van kereslet. vagy kötelező színházbajárást szeretnél? mégis miből?

Ebben igazad van.

2010. aug. 11. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!