Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Csak szerintem kéne beszüntetn...

Csak szerintem kéne beszüntetni a reklámújságokat ill. egyéb papír alapú reklámot?

Figyelt kérdés
Annyira mainstream témává vált ez a környezetvédelem, mégis ilyen alapvető dolgokon nem változtatnak. Millió reklámújság, szórólap landol a kukában (ha legalább a szelektívben, az már haladás). Az emberek 90%-a meg sem nézi őket, akkor meg minek küldözgetik?? Én ha reklámot kapok, azonnal hajítom ki a papírgyűjtőbe, max egyet-kettőt hagyok meg ablakpucolásra.

2020. nov. 7. 18:21
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nálam a nem fényes papírból készültek gyújtósként végzik a cserépkályhában.

A széthajtható nagy alakúakat az asztalra tesszük, amikor a gyerekek rajzolnak, gyurmáznak.

Cipőt is szoktam bele csomagolni, ha szállítanom kell.

Ill. ha a felmosó pamacsot a gázkonvektoron szárítom, alája is odateszek egy ilyen papírt.


Szóval próbáljuk hasznosítani, de tényleg elég környezetszennyező dolog teliszórni velük 10 millió ember postaládáját.

2020. nov. 7. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is. A digitalis vilagban a papirmedia csak szemet lesz tobbnyire.
2020. nov. 7. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Én sajnos nem tudom felhasználni gyújtósként mert lakásban élek. Esetleg csomagolásra, de akkor is,amit fel tudok használni az kb évi 10 db. Legalább csinálnának valami olyan rendszert, hogy pl. akit érdekel a Spar ajánlata, az feliratkozik rá, és kiküldik neki. Akit meg a Tesco, neki meg azt. Nekem hiába küldik pl a Tescot, ha soha életemben nem jártam oda vásárolni. Teljesen felesleges.
2020. nov. 7. 18:35
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Minden értelmes ember szerint.
2020. nov. 7. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
86%
Van aki olvassa. Ez bizonyos korosztály. Amíg ez így van lesz.
2020. nov. 7. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
86%

3-ra:

Vagy legyen a boltban reklámújság kirakva. Aki odajár, az elveheti, és láthatja, mi lesz akciós.

A kulcskérdés: "aki elveszi". Aki elveszi, annál legalább van esély, hogy el is olvassa.

Amúgy a honlapjukra mindezt föltehetnék (szerintem fönn is van), a 40 év alatti korosztály már onnan tájékozódik.

2020. nov. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
76%
Nem csak szerinted kellene beszüntetni a papír alapú reklámokat. Sőt, a nem papír alapúak is mehetnének a levesbe, mert olyan szinten folyik az agymosás, ami már nem egészséges. Akit érdekel valami, úgy is rá fog keresni a neten, - célzottan, és nem érzi magát maximálisan hülyének nézve, hogy kelletlenül a képébe tolják naponta 30000-szer pontosan ugyanazt a szart, ami nem is érdekli. Én például következetesen NEM vásárlom azokat a hulladékokat, amelyeket szarrá reklámoznak. A jó bornak nem kell cégér, - arról beszélgetnek az emberek "reklám" nélkül is. A papír alapú reklám meg egyenesen a sötét középkor!
2020. nov. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!