Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » 22éves egyetemista srác...

22éves egyetemista srác vagyok és gyermektartast szeretnek szoleimtol csak kéne rola nekem papir is, ezt a papirt ugyvéd is tud adni vagy csak bírosagon keresztul?

Figyelt kérdés

2015. szept. 3. 10:47
1 2
 1/11 Gugu Gabor ***** válasza:
100%
Öhh vagy én nem értelek, vagy te nagyon nem gyerek tartádt szeretnél a szüleidtől...
2015. szept. 3. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
nekem a pair lenne a fontosabb
2015. szept. 3. 10:53
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem igazán értem, hogy mire gondolsz, de szerintem nincs ilyen.
2015. szept. 3. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Trafó1 ***** válasza:
Válásnál van ilyen, de nem az egyetemista kaja.
2015. szept. 3. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Csak a bíróság,HA megítélik!
2015. szept. 3. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Trafó1 ***** válasza:

kaja=kapja

Nem értem a célt, nincs pénzed és a szüleid nem támogatnak?

Jogi úton akarod őket kényszeríteni, hogy eltartsanak?

2015. szept. 3. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Gyerektartas a szuleidtol? Mi az? Ha nappali tagozatos iskolaban jarsz, akkor a szuleid kapnak utanad csaladi potlekot es azt kotelesek Rad forditani, de gyerektartas csak a ket szulo kozott merulhet fel es az kapja aki valas eseten tovabb gondoskodik Rolad.


Olyan a vilagon nincs, hogy Te kersz a szuleidtol gyerektartast. Teged eltartanak, tamogatnak a szuleid (nagykorusagodig), vagy nem.


Lehet felre ertettem a kerdesedet es akkor elnezest erte.


Olyan papirt szerezhetsz az iskolatol, amiben igazoljak, hogy nappali tagozatos tanulo vagy es a szuleid akkor jogosultak lesznek valamilyen juttatasra, De szerintem Te nem tudsz a szuleiddel szemben semmilyen kovetelest kiharcolni.

2015. szept. 3. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Elvált szülők gyereke vagy?
2015. szept. 3. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

sajnos nem fog neked megítélni senki gyerektartást. elvileg az apa vagy az anya,szóval a másik szülő fizetheti az első szakma/diploma megszerzéséig . de 22 éves gyereknél már biztos hogy nem lehet rá kötelezni

arra nem gondoltál,hogy elmenj dolgozni,akár nyáron és hétvégente?

2015. szept. 3. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 szántóvető ***** válasza:
felnőtt vagy!hogy akarsz te gyerektartást?azt egyébként sem a gyerek kapja hanem a nevelőszülőd a másik szülődtől amennyiben elváltak.
2015. szept. 3. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!