Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mi a baj a genderrel, miért...

Mi a baj a genderrel, miért baj ha a szerelem mindenkié? Miért nem fogadja el a keresztyének a melegeket hogy templomba házasodhassanak?

Figyelt kérdés
2020. nov. 15. 18:35
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
21%
Mert természetellenes, hogy valaki a farkát egy szaros segglyukba dugdossa. Lehet ezt ragozni, tüntetni érte, de az van és ez így van jól.
2020. nov. 15. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
13%
Mert a zsidók vagy muszlimok annyira elfogadóak.
2020. nov. 15. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
2. Azok sem valóban
2020. nov. 15. 18:44
 4/21 anonim ***** válasza:
30%

Svédországban elfogadják és a Svéd püspök nyíltan leszbikus. Láttam már olyan embert, aki simán kiment valamelyik nyugati országba és ott házasodott, aztán visszajött ide.


Egyébként ma már van élettársi kapcsolat, az nem tudom miért nem elég. Ti a házassággal nem jogokat meg törvény előtti egyenlőséget akartok, hanem rá akarjátok kényszeríteni a többségi társadalomra, hogy fogadjon el titeket normálisnak, miközben egyrészt a lelketek mélyén ti is tudjátok, hogy nem vagytok azok, másrészt rákényszeríteni a politikai gondolkodásunkat másokra diktatórikus és nem is működött igazán soha.

2020. nov. 15. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
84%

1. Mindenki inkább másokkal foglalkozik, hogy a saját sz*r életével ne kelljen.

2. A legtöbb ember iszonyatosan kétszínű: csak azt emelik ki a Bibliából, ami nekik megfelel, ami rájuk nem vonatkozik, csak ami alapján mást el lehet ítélni. pl: Benne van, hogy melegnek lenni bűn, de az is benne van, hogy nem gyermeknemzés céljából közösülni szinten halálos bűn, de ez a passzus már senkit nem érdekel.

2020. nov. 15. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
77%

"miközben egyrészt a lelketek mélyén ti is tudjátok, hogy nem vagytok azok"


Elárulod nekem, hogy te mégis kinek érzed magad, hogy eldönthesd ki normális meg ki nem?

2020. nov. 15. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
7%
Mert egyszerűen beteg dolog másnak képzelni magad, mint ami vagy. És aki beteg, nem beszámítható, ki tudja, miket képzeleg még. De a genderizmus szerint ezek a beteg emberek normálisok. Na ne már! (A betegség nem szégyen egyébként, de nem is normalitás)
2020. nov. 15. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
94%
Hát én személy szerint nem szoktam képzelni semmit, de köszi, hogy így eldöntöd helyettem.
2020. nov. 15. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
18%
Nem ő dönti el, hanem a hagyományok, az évszázados tapasztalat és a többség vélekedése. TE KI VAGY, hogy a többség ellen úgy döntesz, hogy az normális? Csukjátok magatokra a hálószobaajtót, aztán hajrá, de nekünk semmi közünk hozzá és nem is karjuk tudni a zaftos részleteket. Ezen mit nem tudtok megérteni?
2020. nov. 15. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
54%

A keresztények (vagy akármilyen más vallásúak) emberek olyan csoportját jelentik, akik bizonyos dolgokról hasonlóképpen gondolkoznak. Nomármost milyen alapon akarod te egy akármilyen csoporttól kicsikarni, hogy elfogadja a te értékrendedet, ha te sem fogadod el az övéket? Éljetek egymás mellett békével és kész.

Vagy csak a templomi díszlet hiányzik? Ha igen, az ilyen embereket akkor sem látják szívesen, ha heterók.

Ha amúgy osztod a keresztény hitelveket, akkor kicsit más a helyzet, de akkor is el kell fogadnod, hogy nem tudsz MINDENBEN megfelelni a csoport elvárásainak, ennyi.


Én pl. nem konfirmáltam, járok ugyan gyülekezetbe, de nem is érzem "teljes jogú tagnak" magam emiatt, viszont elfogadtam ezt így, ahogy van, nem kesergek miatta. Ezt az utat választottam. Járhatnék gyerekekkel előkészítőre stb., de úgy érzem, ezen már lelkileg túl vagyok, és felnőttként nem akarok betartani minden ezzel kapcsolatos adminisztratív szabályt. Viselem tehát a döntésem következményeit is.

2020. nov. 15. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!