Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Nem kellene megadóztatni...

Nem kellene megadóztatni azokat akik kifejezetten örülnek a 8 órás korlátozásnak? Hiszen ebből is látszik, mennyire semmi dolguk, dolgoznak maximum 8 órát, hazaautóznak 15 perc alatt, majd szólnak az asszonynak hogy hozhatja a vacsorát. És ennyi.

Figyelt kérdés
Vannak itt még gazdasági tartalékok, ha ennyire jól élünk. Meg kellene őket adóztatni.

2020. nov. 18. 10:44
1 2 3 4 5 6 7
 11/67 anonim ***** válasza:
81%
Amíg a hülyeséget és/vagy az irigységet nem adóztatják addig nyugodt lehetsz kérdező. De utána jajj neked.
2020. nov. 18. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/67 anonim ***** válasza:
43%
Nem kéne megadóztatni azokat, akik levegőt vesznek? És azokat akik két lábon járnak? Esetleg a szemüvegeseket? A szőkéket? Az olyan segghülyéket, mint te?
2020. nov. 18. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/67 A kérdező kommentje:

Pont az olyan itt kommentelőkre gondoltam, akik magukra vették.

A 4-es pl jó volt.

2020. nov. 18. 14:20
 14/67 anonim ***** válasza:
100%
Milyen 8 órás korlátozásra utalsz a kérdésedben?
2020. nov. 18. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/67 A kérdező kommentje:
Nem értem miért hiszik azok akik otthon tespednek covid előtt, közben és után 8-kor, hogy bárki irigyli őket. Igen, a kisgyerekes családok azon részére is gondoltam, akiknél a férj otthon lehet 8-ra, és el sem kell utána mennie bármit elintézni, besegíteni, alkalmazotti jogviszonyban áll. Elsősorban a gyerektelen otthon döglőkre, felnőtt gyerekesekre és azokra a kisgyerekesekre gondoltam, akik megtehetik hogy állandóan otthon legyenek mindketten...rájuk gondoltam, és azoknak a kisgyerekeseknek lehetne szétosztani a befolyt pénzt, akiknél egyelőre nem oldható meg az hogy apuci minden este, az este minden egyes pillanatában otthon babázzon. De elég sok olyan van ahonnan még jöhetne egy kis adó :)
2020. nov. 18. 14:26
 16/67 A kérdező kommentje:
Arra utalok, hogy este 8-kor haza kell érni, az már nem családos, nem gyerekes, nem ember aki néha, pl heti 2-3-szor fél 10-re ér haza....
2020. nov. 18. 14:27
 17/67 anonim ***** válasza:
77%

Van "ennek" az embernek igazolása a munkavégzés miatti csúszásról?

Ha van,akkor egy szabálykövető állampolgár.

Ha nincsen,akkor egy szabálysértő állampolgár.

2020. nov. 18. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/67 A kérdező kommentje:
Az meg különösen érdekes kérdéseket vet fel, hogy azok a kisgyerekesek, akiknél mindketten otthon döglenek covid előtt, utáni időben is, miért is válnak el? Talán elpunnyadnak...? Mikor alszik a gyerek, apa végre hazaér és vigyáz rá, anyának nincs igénye este megmozdulni, legalább az 500 m erejéig ameddig elmehetne. Legalább a kutyások megoldhatják.
2020. nov. 18. 14:34
 19/67 A kérdező kommentje:
Szabálykövető, munkaidejében igazolásokat írogató, tehát ráérő, további adózásra alkalmas állampolgár.
2020. nov. 18. 14:35
 20/67 A kérdező kommentje:
Itt is látható kiket kellene megadóztatni. Elsősorban a 17-es féléket, úgy gondolom.
2020. nov. 18. 14:37
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!