Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Milyen végzettség kell ahhoz...

Milyen végzettség kell ahhoz hogy valaki politikai elemző legyen?

Figyelt kérdés
Érdekel a politika és baráti körben és családi körben el is magyarazom a történèseket és ok okozatokat de milyen végzettséggel lehetek politikai elemző mint pl vannak a plusz mínuszba vagy akiket megkeresnek az RTL híradóban is néha vagy pl a zavech researchnel akik vannak vagy ilyesmi értitek

2020. nov. 19. 21:17
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A politológus végzettség passzolhat a munkához.

De nem feltétel, más végzettséggel is lehet ezt végezni, mivel nem a papír a lényeg, hanem hogy jól tudj beszélni, írni az adott témáról.

2020. nov. 19. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen én is a politologusra gondoltam csak politikusra is lehet hallani annyi felét hogy jogász meg ügyvéd sőt láttam már orvost is hallottam már töri tanárt történészt ezért kérdeztem hogy milyen
2020. nov. 19. 21:59
 3/4 anonim ***** válasza:
Többnyire vagy politológus, vagy (politikai) újságíró szokott részt venni az ilyen műsorokban. De van köztük ex-politikus, filozófus, történész, stb.
2020. nov. 20. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
akkor az is ilyen vegyes mint a politikusok száma?
2020. nov. 20. 08:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!