Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A liberális hírességek miért...

A liberális hírességek miért nem merik mondjuk Kínát vagy Izraelt támadni, kritizálni?

Figyelt kérdés
Nem vagyok Orbán-párti, sőt... De ha már az ő gyűlöletpolitikájáról van szó, mi a helyzet a palesztinokat elnyomó Izraelről, vagy a tibetieket elnyomó, kommunista Kínáról, ahol még a Micimackót is betiltották, mert csak. És akkor Szaúd-Arábiáról már ne is beszéljünk, ahol homoszexualitást halállal is büntethetik. Ezen országok vezetőihez képest Orbán csak ugató kiskutyus. Clooneynak miét pont ő jut eszébe a gyűlöletről?

2020. nov. 25. 14:04
 1/7 anonim ***** válasza:
65%

George Soros Izraelt kritizálta már.

Richard Gere Kínát kritizálta Tibet miatt.

2020. nov. 25. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Deák Dominik 2020 ***** válasza:
45%
Kedves kérdező, alá tudod támasztani a kérdésed állítását? Csak mert kb. minden vélt vagy valós igazságtalanságra jut pár "liberális" celeb.
2020. nov. 25. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
79%

1.: Izrael nagyobb hatalom mint azt gondolná az emberek többsége, és nem fizikai értelemben.


2.: Kína egyelőre még vörös ország, felfegyverezve.


3.: A liberális és az álliberális nem ugyanaz.

2020. nov. 25. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Az ENSZ-ben mindig Izrael a téma, elítélik, és joggal. Inkább Kína és Oroszország, amelyekkel felesleges kezdeni (meg persze a világ csendőre). Kritizálják, ők meg oda teszik a kritikát, ahová az való. Úgy képzeld el, mint a kutyafalkát, a legnagyobb kutyákkal lehet kezdeni, de sokat nem számít. Clooney sem számít. Én sem mondom meg, hogy alakítson selyemfiút (az neki persze nem alakítás, csak magát adja, pénzért megvehető véleményű hidalgó, szellemi prostituált).
2020. nov. 26. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
48%

"a palesztinokat elnyomó Izraelről,"

:)


Annyire elnyomják őket hogy szaporodnak mint a nyúlak és izrael fizeti a villanyukat az élelmiszer csomagókról nem is beszélve.


Tájékozodj az antiszemitizmus nem divat ma már.

2020. nov. 26. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

5


Tehát ha nem imádom Izraelt, akkor antiszemita vagyok. Értem.

2020. nov. 26. 10:42
 7/7 A kérdező kommentje:
Ezen logika alapján, Clooney magyargyűlölő?
2020. nov. 26. 10:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!