Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Szélsőjobboldali, konzervatív...

Szélsőjobboldali, konzervatív emberek, nektek mi a véleményetek az "ilyen" melegekről?

Figyelt kérdés
Akik nem provokálnak, nem büszkék rá, hogy melegek, nem híresztelik stb.. Csak akkor mondják el másnak, ha pl. az illető a magánéletükről kérdezi őket, vagy barátoknak/családnak.

2020. dec. 4. 22:22
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
52%
Akármennyire hihetetlen, a homik többsége nem reklámozza. Egyébként meg intelligens ember ezért nem fog valakit utálni.
2020. dec. 5. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
86%

hagyjuk már ezt a meleg témát...a kutya le se szrja őket..pont azért provokálják az embereket az egyre aberáltabb atrakcióikkal.

Ha valaki normálisan él arról max sejteni lehet ..és ennek pont itt vége..mert senkinek semmi köze hozzá...

Csak nehéz felfogni a sok cirkuszi majomnak...h az LMBtökömtudját..meg a parádés dísz bzikat rühelli mindenki.

2020. dec. 18. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Ez lenne a normális, csak amióta a felső 1% úgy gondolta, hogy zsidó gyarmattá akarják alakitani a világot, azóta megy az emberek közti széthúzás, mert egy instabil országot könnyebb kézre keriteni, mint egy stabil, nemzeti öntudattal rendelkező államot. Én is ismerek egy-két bu.zit, mégsem támogatják az LGBT szutykot, mert hasonló ponton vannak, mint Én.
2021. jún. 26. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Az egvilagon semmi bajom nincs veluk az en szememben ugyanazt a tiszteletet erdemlik mint barmelyik mas ember. Sajnos az lmbtq tagok, olyan szinten alazzak a normalis melegeket, hogy az hihetetlen...
2022. jan. 11. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Ja es ezt ugy irom, hogy nagyon konzervativ fiatal no vagyok, nem ismerek meg egy fiatalt (jo, kettot) akinek olyan nezetei vannak mint nekem.
2022. jan. 11. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!